Gry

Microsoft ukrył swój nowy zestaw słuchawkowy Xbox w zwiastunie premiery Series X kilka miesięcy temu

Nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Xbox firmy Microsoft pojawił się w reklamie firmy Xbox Series X i S jeszcze w październiku. Brytyjski aktor Daniel Kaluuya sięgnął po zestaw słuchawkowy na początku reklamy, ale nikt nie zauważył, że był to wówczas niezapowiedziany dodatek.

Firma Microsoft ogłosiła we wtorek nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Xbox z obrotowymi pokrętłami nauszników, które umożliwiają regulację głośności i balansu gry / czatu audio. Nowy zestaw słuchawkowy będzie dostępny 16 marca za 99 USD.

Nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Xbox firmy Microsoft.
Obraz: Microsoft

Aaron Greenberg, dyrektor generalny ds. Marketingu gier na konsolę Xbox, potwierdził, że nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Xbox był częścią reklamy premierowej podczas rozmowy audio w Clubhouse, w której uczestniczyli The Verge Ostatnia noc. To nie pierwszy raz, kiedy Microsoft otwarcie drażnił niezapowiedziane produkty Xbox. Szef Xbox Phil Spencer ukrył Xbox Series S na swojej półce w zeszłym roku, zanim Microsoft nawet ogłosił, że pracuje nad drugą konsolą następnej generacji.

Microsoft ma zwyczaj ukrywania tajnych wiadomości i wskazówek w swoich filmach na Xbox. Firma pierwotnie drażniła swoją konsolę Xbox One X filmami, które wskazywały na jej 6 teraflopów wydajności GPU. Nawet najnowsza konsola Xbox Series X była drażniona w filmach pod kryptonimem Scarlett.

Jeśli jest jedna rzecz, której nauczyliśmy się z tego wszystkiego: zawsze dokładnie przyjrzyj się filmom Microsoft Xbox.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook