Gry

Microsoft wypuści Xbox Series X w listopadzie

Microsoft zobowiązuje się do wprowadzenia nowej generacji konsoli Xbox Series X w listopadzie. Firma wcześniej tylko potwierdziła mglistą datę premiery „świątecznej 2020” Xbox Series X, ale przynajmniej znamy teraz miesiąc.

Microsoft nie podaje konkretnej daty, ale ostatnio słyszałem, że pierwszy tydzień listopada wygląda na to, że zbliża się czas premiery Xbox Series X. To oczywiście może przesunąć się w dalszy listopad z niepewnością wokół produkcji związanej z pandemią i nie tylko.

Premiera Xbox Series X w listopadzie została dziś ujawniona, ponieważ Microsoft i 343 Industries podejmują trudną decyzję o opóźnieniu Halo Infinite do 2021 roku. Microsoft planował wypuścić Xbox Series X i Halo Infinite jednocześnie tej jesieni.

Konsola Xbox Series X.
Obraz: Microsoft

Brak Halo Infinite oznacza, że ​​nie ma dużego tytułu premierowego dla Xbox Series X jeszcze w tym roku. Microsoft decyduje się na wyróżnienie Xbox Game Pass wraz z „ponad 50 nowymi grami”, które pojawią się w tym roku wraz z optymalizacjami dla Xbox Series X. Ponad 40 istniejących gier zostanie również zoptymalizowanych pod kątem Xbox Series X, co może obejmować wszystko, od sprzętu – przyspieszone śledzenie promieni DirectX, liczba klatek na sekundę 120 kl./s, krótszy czas ładowania i obsługa szybkiego wznowienia.

Istniejące gry zgodne z poprzednimi wersjami na Xbox, Xbox 360 i Xbox One będą również działać na Xbox Series X, gdy zadebiutuje w listopadzie. Czekamy teraz, aby dokładnie usłyszeć, kiedy Xbox Series X będzie dostępny, jego cenę i kiedy ludzie będą mogli zacząć zamawiać konsolę następnej generacji.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook