Różności i nowinki technologia

Miniaturowy koniec iPhone’a 12 firmy iFixit pokazuje, jak Apple mieści się tak bardzo w tak małym urządzeniu

Zamówienia na nowego iPhone’a 12 mini zaczęły napływać do klientów, a zespół iFixit dokonał dwuczęściowego porzucenia – zarówno modelu unijnego, jak i amerykańskiego – aby dowiedzieć się, w jaki sposób Apple udało się włączyć sprzęt 5G i zwykłe komponenty iPhone’a do takich małe urządzenie.

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz patrząc na wewnętrzne obrazy, jest mniejsza bateria w mini, która jest zaskakująco dobrze porównywalna z podobnymi modelami iPhone’a, stwierdza iFixit, z 8,57 Wh.

„To więcej energii niż 6,96 Wh iPhone’a SE 2020, ale, co zrozumiałe, mniej niż 10,78 Wh standardowej 12, na której jest umieszczony” – zauważa iFixit. To jednak mniej niż 10,78 Wh baterii iPhone’a 12.

IPhone 12 mini znajduje się po lewej stronie, a iPhone 12 po prawej
naprawię to

Silnik Taptic, głośniki i pierścień MagSafe są zawarte w mini w mniejszych wersjach, aby zaoszczędzić miejsce. Ale Apple udało się zmieścić ten sam rozmiar aparatu, co inne modele iPhone’a w mini, co, jak sugeruje iFixit, mogło odbywać się kosztem żywotności baterii – coś The VergeDieter Bohn napotkał w naszej mini recenzji iPhone’a.

Minikamera ma te same aparaty szerokokątne ƒ / 1,6 i ultraszerokokątne ƒ / 2,4, co iPhone 12, pokazuje porzucenie.

iPhone 12 mini
naprawię to

Ogólnie rzecz biorąc, iFixit stwierdził, że iPhone 12 mini jest dość podobny do swoich większych odpowiedników: „iPhone 12 mini to mały telefon z dużymi ambicjami. Jesteśmy zaskoczeni tym, jak dobrze wyglądają elementy wewnętrzne w porównaniu z innymi iPhone’ami w tym roku, biorąc pod uwagę różnice w ich rozmiarze ”.

Sprawdź pełne rozerwanie iPhone’a 12 w wersji mini iFixit tutaj. I zobacz co The Verge recenzenci myślą o nowych modelach iPhone’a:

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook