Gry

Mistrzowie Call of Duty League zostaną uhonorowani na stadionie Verdansk w Warzone

Mistrzowie pierwszego sezonu Call of Duty Ligi są uhonorowane w wyjątkowy sposób: ich twarze na stadionie zostały otynkowane Call of Duty: Warzone. Dzisiaj Activision ujawniło, że frontowe wejście na stadion Verdansk w Strefa wojny wkrótce pokaże gigantyczną wersję trofeum CDL wraz z proporczykami przedstawiającymi wszystkich pięciu członków Dallas Empire, którzy zostali koronowanymi mistrzami sezonu 2020.

To wyjątkowy rodzaj crossovera i przykład tego, jak twórcy gier i wydawcy mogą wykorzystać popularne gry do promowania e-sportu. W przeszłości takie gry jak League of Legends i Overwatch wprowadzili unikalne skórki, aby uczcić mistrzowskie drużyny lub graczy. Ale to posunięcie CDL jest bardziej zbliżone do tradycyjnych sportów, w których na lokalnych stadionach wywieszane są sztandary mistrzostw. Activision ma również sens do wykorzystania Call of DutyNiezwykle popularny spinoff Battle Royale: Strefa wojny obecnie szczyci się ponad 100 milionami graczy.

To nie pierwszy raz, kiedy CDL wymyśliło zaskakujący sposób na uczczenie swojego najlepszego zespołu. Oprócz trofeum i pierścienia Imperium Dallas otrzymało także absurdalny tron ​​mistrzowski. Zmiany w Verdansk pojawią się w grze od 10 maja.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook