NowościOprogramowanie

Mmhmm, aplikacja, która sprawia, że ​​prezentacje wideo są przyjemniejsze, jest już dostępna na komputerach Mac

Mmhmm, aplikacja do prezentacji wideo, która nasyca rozmowy wideo grafiką w stylu Weekend Update, wychodzi z wersji beta na swój wielki debiut na Macu. Aplikacja oferuje poziomy bezpłatne i premium oraz jedną ekskluzywną funkcję dla kupujących nowe komputery Apple wyposażone w M1.

Podstawowym założeniem Mmhmm ​​jest to, że jeśli zamierzamy spędzać większość czasu na komunikowaniu się za pośrednictwem połączeń wideo, powinny one być przynajmniej bardziej angażujące i ekspresyjne, a nie zwykłe współdzielone pulpity i zielone tło.

Prezentowanie slajdów w Mmhmm.
: Wszystkie żółwie

Mmhmm ​​próbuje wypełnić tę lukę, oferując użytkownikom możliwość nałożenia na zdjęcia, filmy i slajdy wersji o zmiennym rozmiarze oraz udostępniania tego wszystkiego na żywo w rozmowach wideo. Aplikacja działa jako kontrolka tła i efektów, których używasz, lub prezentacji, którą prowadzisz, niezależnie od używanej platformy czatu wideo. Możesz także współpracować przy prezentacjach, korzystając z funkcji Co-Pilot, tworząc prezentacje z przyjacielem lub przekazując sterowanie podczas mówienia. Jednak aplikacja to nie tylko biznes; są też fajne efekty, takie jak filtry hologramów Jedi i tryb Big Hand, aby urozmaicić rozmowy niezwiązane z biznesem.

Tryb Big Hand jest nowy, gdy aplikacja opuszcza wersję beta – i jest wyłączny dla nowych komputerów Apple wyposażonych w M1, ponieważ opiera się na możliwościach uczenia maszynowego chipa – ale wydaje się, że jest to zgrabny sposób na ułatwienie komunikacji niewerbalnej w rozmowach grupowych. Zamiast szukać przycisku, aby wyłączyć wyciszenie, tryb Big Hand nakłada kolorową dłoń na twoją własną, dzięki czemu możesz unieść kciuki, rzucić znak pokoju lub wskazać w sposób, który jest widoczny, nawet w małym oknie rozmowy wideo.

Tryb Big Hand pozwala na łatwiejszą komunikację niewerbalną.
: Wszystkie żółwie

Mmhmm ​​dzieli swoje funkcje na dwa poziomy: Premium, który oferuje dostosowywane tła i zabawne narzędzia, takie jak wskaźniki laserowe i filtry oraz Basic, który jest podstawową funkcją prezentacji, nagrywania i współpracy nad prezentacjami.

Każdy, kto pobierze Mmhmm, będzie mógł korzystać z „Narzędzi Premium” przez siedmiodniowy bezpłatny okres próbny, po którym będzie mógł korzystać z funkcji premium tylko przez godzinę dziennie. Aby uzyskać nieograniczony dostęp, Mmhmm ​​ma subskrypcje za 9,99 USD miesięcznie lub 99 USD rocznie. Ponadto istnieje kilka innych sposobów dłuższego korzystania z narzędzi premium. Jeśli byłeś częścią wersji beta, w podziękowaniu od programisty All Turtles otrzymasz 3 miesiące premium. Uczniowie i nauczyciele mogą również otrzymać roczną premię za darmo, jeśli potwierdzą swój status, wysyłając e-mail na adres „education@mhmm.app” ze szkolnego e-maila.

Mmhmm ​​jest już dostępny na swojej stronie dla komputerów Mac z systemem Big Sur, Catalina lub Mojave. Planowana jest premiera Mac App Store, a także trwają prace nad wersją beta systemu Windows.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook