Różności i nowinki technologia

Modele Verizon Galaxy S20 jako pierwsze otrzymają system Android 11 i One UI 3.0

Verizon ujawnił dziś rano, że linia Galaxy S20 Samsunga będzie pierwszymi telefonami Samsunga, które otrzymają system Android 11 i Samsung One UI 3.0 w USA, a teraz oprogramowanie zaczęło już docierać do klientów, zgodnie z danymi. Droid Life. One UI 3.0 był w publicznej wersji beta przez ostatnie dwa miesiące, ale oznacza to oficjalne wydanie ostatecznego oprogramowania.

One UI 3.0 zawiera wiadomości, powiadomienia i funkcje bezpieczeństwa systemu Android 11, a także niektóre dodatki specyficzne dla One UI. Samsung dodał łatwiejsze sposoby uzyskiwania dostępu do widżetów, robienia zrzutów ekranu i dwukrotnego dotknięcia ekranu, aby uśpić telefon, żeby wymienić tylko kilka, ale jeśli chcesz uzyskać bardziej wyczerpującą listę wszystkich zmian w One UI 3.0, możesz sprawdzić na tej łapance o godz Android Police.

Przykład nowego ekranu blokady i obszaru powiadomień w One UI 3.0.
: Samsung

Wydaje się, że poza Stanami Zjednoczonymi również rozwija się międzynarodowa premiera One UI 3.0. Android Police Mówi, że Samsung wysłał pełny harmonogram dat premiery użytkownikom w Egipcie, a flagowa linia S20 otrzymała Android 11 i One UI 3.0 w grudniu, choć po USA. Zgodnie z harmonogramem, następnymi telefonami, które otrzymają aktualizację, będą telefony Note 20, Z Fold, Note 10 i S10 w styczniu 2021 r. Aktualizacja zajmie trochę czasu, aby trafić do każdego obsługującego ją telefonu Samsung, którego używasz. Galaxy A10, A20 czy A30S, nie spodziewaj się, że zobaczysz go przed sierpniem.

Kiedy testowaliśmy Androida 11 we wrześniu, doceniliśmy wszystkie jego dodatkowe funkcje do zarządzania złożonością nowoczesnych telefonów z Androidem, ale zauważyliśmy możliwość fragmentacji, ponieważ Google i Samsung ponownie zaczęły się rozchodzić. Samsung był znany z tego, że publikowanie aktualizacji zajmowało dużo czasu, na przykład gdy wysłanie Androida Pie zajęło pięć miesięcy. Ale to się zmieniło z biegiem lat, ponieważ stało się lepsze w zarządzaniu swoim harmonogramem. Ubiegłoroczna aktualizacja Androida 10 zajęła trzy miesiące, zanim trafiła na pierwsze telefony i to właśnie widzimy w tym roku w przypadku Androida 11.

Kwestie takie jak fragmentacja są ważne, ponieważ Samsung jest największym dostawcą smartfonów na świecie i największym producentem telefonów z Androidem w USA. Oznacza to, że powszechne wdrażanie nowych funkcji w dużej mierze zależy od decyzji firmy, która włączy je do nowych wersji One UI. Z naszej wczesnej wersji zapoznawczej wynika, że ​​najważniejsze elementy Androida 11 znalazły się w One UI 3.0; ale jeśli chodzi o inne projekty Google na Androida, Samsung może nie mieć aż tyle do zyskania.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook