Różności i nowinki technologia

Moja największa irytacja Google Pixel 4A – automatyczna jasność – najwyraźniej wkrótce zniknie

Pixel 4A za 349 $ jest taki dobry telefon za te pieniądze, ale jest jedna rzecz, która przeszkadzała mi od samego początku: mój nowy telefon to naprawdę naprawdę źle radzi sobie z ustalaniem, kiedy ekran powinien być jasny, a kiedy przyciemniony. Ciągle bawię się suwakiem jasności, aby prawidłowo zobaczyć ekran, gdy przechodzę z ciemnego do jasnego otoczenia, mimo że włączam automatyczną jasność.

Ale Google właśnie wydało październikową poprawkę bezpieczeństwa dla Androida 11 na Pixel 4A, Pixel 4, Pixel 4 XL, Pixel 3A i 3A XL, Pixel 3 i 3XL, a nawet przedostatnią aktualizację dla 2 i 2 XL – jak oryginał Pixel, Google potwierdza, że ​​2 i 2 XL to jedna aktualizacja więcej niż obiecywano – a jedna z tych poprawek wygląda na to, że może to być aktualizacja automatycznej jasności, na którą czekałem.

Nie mogę jeszcze potwierdzić, czy „ulepszenia reakcji automatycznej jasności w określonych warunkach oświetleniowych” są rzeczywiście poprawką, częściowo dlatego, że nadal instaluję się na moim telefonie, gdy wpisuję te słowa, a częściowo dlatego, że naprawdę trudno jest udowodnić coś negatywnego.

Wiele pikseli otrzymuje różne poprawki, w tym „nieumyślne wyłączenie powiadomień o połączeniach” i „naprawa niektórych urządzeń blokujących się podczas uruchamiania”, co brzmi dość źle.
: Google

Ale po kilku kolejnych dniach korzystania z telefonu powinienem być całkiem pewny, a jeśli nie, dam Ci znać (i Google). Pixel 4A ma czujnik światła, który znajduje się pod ekranem, więc jego modyfikacja może być nieco trudniejsza niż większość. Nie jest też tak jasny ekran, jak zauważył Dieter w swojej recenzji, więc nie spodziewam się, że nagle będzie świetny w bezpośrednim świetle słonecznym.

Jak widać na powyższym obrazku, istnieje kilka innych interesujących poprawek dotyczących automatycznej rotacji, „nieumyślnego wyłączenia powiadomień o połączeniach” i „poprawki niektórych urządzeń, które blokują się podczas rozruchu”. Te dwa ostatnie mają zastosowanie aż do Pixel 2 i Pixel 2 XL i brzmią jak ważne błędy do zgniatania.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook