Gry

Mojang wycofuje stary program uruchamiający Minecraft Dungeons

Minecraft Dungeons„Dedykowany program uruchamiający na PC jest wycofywany na rzecz nowego„ Unified Launchera ”, który umożliwia uruchomienie Lochy i Minecraft: Java Edition z tego samego miejsca, zmniejszenie liczby miejsc, w których możesz grać Minecraft na PC po jednym (przez Windows Central).

Minecraft Dungeons jest kuzynem zbierania łupów metodą hack-and-slash Minecraft że do tej zmiany miał własny program uruchamiający, chyba że został zakupiony w Microsoft Store. Od 18 stycznia wersja spoza sklepu Microsoft Store Lochy na PC można uruchomić tylko z nowego Unified Launcher (który sam w sobie jest aktualizacją programu uruchamiającego Java). Mojang twierdzi, że zmiana nie powinna wpłynąć na pliki zapisu i że do zalogowania się do programu uruchamiającego można użyć konta Microsoft (wkrótce będzie wymagane do gry na komputerze) lub konta Mojang.

Ekran konta z nowego zunifikowanego programu uruchamiającego Minecraft.
: Mojang

Oto pozostałe sposoby i miejsca, w których możesz grać Minecraft na PC po zmianach:

  • Minecraft Windows 10 Edition (czasami po prostu dzwonił Minecraft lub Minecraft: Bedrock Edition) jest zarządzana za pośrednictwem sklepu Microsoft Store.
  • Minecraft: Java Edition jest zarządzany przez Unified Launcher, ale na razie możesz też grać bez aktualizacji.
  • Minecraft: Education Edition (specjalna wersja gry dla szkół) jest zarządzana przez własny program uruchamiający.
  • Minecraft Dungeons (za Minecraft spin-off) jest zarządzany w Unified Launcher lub Microsoft Store, jeśli używasz Xbox Game Pass na PC lub kupiłeś go stamtąd.

Konsolidacja w miejscu, w którym uruchamiasz dwa Minecraft gry niewiele pomagają w pomieszaniu wielu różnych typów Minecraft, ale dla każdej osoby, która lubiła grać w jedno i drugie Minecraft Dungeons i Minecraft: Java Edition, teraz jest to trochę wygodniejsze.

Możesz dowiedzieć się więcej o zmianie i jak pobrać nowy program uruchamiający na Mojang Minecraft Centrum pomocy.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook