Różności i nowinki technologia

Moje PS5 jest teraz matowo czarne dzięki Darkplates firmy Dbrand

Może podoba Ci się charakterystyczny biało-czarny wygląd PlayStation 5. Może nie. Może zdecydowałbyś się na brązowy i pomarańczowy model Zune, o ile możesz go znaleźć w magazynie. Ale gdziekolwiek spojrzysz na kolor PS5, jedno jest pewne: istnieje duże zapotrzebowanie na inne opcje.

Właśnie o to zakładał się Dbrand, wystawiając ostatnio na sprzedaż swój matowy czarny zamiennik „Darkplates”, wzywając Sony do pozwania. Kolejne fale produktu wyprzedały się szybko do tego stopnia, że ​​teraz są prawie tak trudne do znalezienia, jak samo PS5; kolejna partia nie zostanie wysłana do maja, ale nadal możesz złożyć zamówienie zaległe.

W każdym razie nie mam nic przeciwko temu, jak sam wygląda PS5, ale odkąd Dbrand przesłał zestaw Darkplates, byłem ciekawy, czy zmienią zdanie. Dziś po południu zdjąłem tablice świetlne na PS5 (?), Żeby się przekonać.

Proces jest dość prosty. Oto wideo Dbranda o tym, jak wymienić płyty PS5:

Zdejmowanie standardowych białych płytek było trochę trudniejsze, niż sugeruje to wideo, ale niechętnie użyłem zbyt dużej siły ze strachu przed uszkodzeniem mojej konsoli rzadkich jak kury. Gdy już zdążysz odczepić płyty i zsunąć je, bardzo łatwo jest przymocować Darkplates na ich miejsce – po prostu wskakują z satysfakcjonującym kliknięciem. Nie wydaje się, że robisz coś, co PS5 nie było przeznaczone do zrobienia po wyjęciu z pudełka, więc myślę, że Sony brakuje, nie sprzedając własnych oficjalnych wymiennych płyt.

Oto, jak PS5 wygląda po obu stronach po usunięciu płyt podstawowych:

A oto kilka ujęć z dołączonymi Darkplates:

Darkplates są solidne i wysokiej jakości – to nie tylko cienkie kawałki plastiku. Oczywiście można się spodziewać tyle samo za 49 dolarów plus przesyłka. Ale Dbrand zdecydowanie poszedł o krok dalej, aby poczuć się jak produkt premium, co może najlepiej wyrazić własny spin firmy na mikroteksturze ikony Sony PlayStation. Podobnie jak na PS5, trudno to zobaczyć gołym okiem lub sfotografować, ale jest:

Dbrand przesłał również matową czarną skórę, aby zakryć błyszczące czarne środkowe części PS5. Te są również dostępne w różnych kolorach. Okazało się, że jest łatwiejszy do nałożenia, niż się spodziewałem, ale nie okazał się w 100% idealny – skóra była lekko przekrzywiona wokół portu USB-A, ale nie w żaden sposób, który utrudniałby użytkowanie. Ale nie jestem przekonany, że wolę ten wygląd niż po prostu pozostawienie błyszczącej części środkowej.

Oto kilka zdjęć z przymocowaną skórą, aby uzyskać pełny matowo-czarny efekt:

W końcu pomyślałem, że porównałbym mój nowy matowo-czarny PS5 z podobnie matowo-czarnym Xbox Series X. Muszę przyznać, że czarne wykończenie wydaje się mieć efekt odchudzający na PS5:

Jak wspomniano wcześniej, Darkplates kosztują 49 $ plus koszty wysyłki, a środkowa skórka to dodatkowe 11,95 $. Nadal możesz zamówić teraz, ale zostaną wysłane dopiero w maju. Czy zmiana koloru PS5 kosztuje dużo? Tak. Ale jeśli masz serce nastawione na ten pomysł, myślę, że spodoba ci się Darkplates.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook