Gry

Monitor do gier Acer Nitro XV272U QHD to okazja za 300 USD

Gry na PC to drogie hobby, więc nie winiłbym cię, jeśli próbujesz tu i tam zaoszczędzić trochę pieniędzy. W tym celu, jeśli szukasz monitora do gier QHD, który jest niedrogi i wyposażony w wiele funkcji, Acer Nitro XV272U może mieć na nim Twoje imię. Kosztuje teraz 300 USD w Amazon, co jest najtańszym rozwiązaniem, jakie znajdziesz w Internecie. To nie pierwszy raz, kiedy widziałem tę zniżkę, ale zawsze chcę o tym powiedzieć ludziom, gdy pojawi się ponownie.

W rzeczywistości kupiłem ten monitor ostatnim razem, gdy był w sprzedaży, ponieważ spełniał wszystkie moje wymagania za ułamek ceny, jaką spodziewałem się zapłacić. To 27-calowy panel IPS w rozdzielczości 1440p z częstotliwością odświeżania 144 Hz i kompatybilnością z Nvidia G-Sync. Widziałem na rynku wiele innych monitorów w tych specyfikacjach za około 400–500 USD, ale było miło znaleźć to wszystko za 300 USD.

Acer Nitro XV272U

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Ten monitor do gier ma 27-calowy ekran IPS w rozdzielczości 1440p. Ma częstotliwość odświeżania 144 Hz z czasem reakcji 1 ms, a także kompatybilność z synchronizacją G-sync. Jeśli chodzi o porty, posiada DisplayPort, dwa porty HDMI i cztery przejściowe porty USB.

Używając go przez ponad miesiąc, mogę powiedzieć, że był wart swojej ceny. Wszystkie monitory są jednak inne i myślę, że kalibracja kolorów Acera nie jest znakomita po wyjęciu z pudełka. Ale po pewnym przełączeniu się z ustawieniami wygląda ładnie obok mojego 27-calowego monitora do gier LG UltraGear, który również dostałem w sprzedaży. Okazja zakupów!

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook