GryRTV

Monitor do gier QHD firmy LG to świetna aktualizacja za 300 USD

Jeśli mnie zapytasz, 300 $ za monitor do gier QHD, który ma kompatybilność z G-Sync firmy Nvidia i fantastyczny panel IPS to świetna cena. Tyle kosztuje 27-calowy model LG UltraGear QHD – o 100 USD w porównaniu ze zwykłą ceną w B&H Photo i Amazon. Ten monitor ma subtelną konstrukcję i wąskie ramki, a pod względem funkcji ma częstotliwość odświeżania 144 Hz, czas reakcji 1 ms i obejmuje 99 procent spektrum kolorów sRGB. Pod względem portów ma dwa porty HDMI, jeden DisplayPort i wyjście 3,5 mm na głośniki stacjonarne lub słuchawki.

Dla tych, którzy mają szczęście, że dostali nową kartę graficzną Nvidia RTX z serii 30 lub potężny procesor graficzny AMD na swój komputer, lub którzy mają Xbox Series X, taki monitor do gier 1440p jest niezbędnym elementem technologii. Gry będą wyglądać lepiej, a wszystko inne będzie wyglądać ostrzej niż kiedykolwiek.

27-calowy monitor do gier LG UltraGear QHD

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

27-calowy monitor do gier LG UltraGear to fantastyczna wartość. Ten konkretny model jest wyposażony w panel QHD IPS, z HDMI i DisplayPort, aby umożliwić podłączenie komputera i konsoli do gier. Zachwala również częstotliwość odświeżania 144 Hz, czas reakcji 1 ms i zgodność z G-Sync.

Bezprzewodowy uchwyt Qi do telefonu iOttie podłącza się do zasilacza samochodowego.

Jeśli zbliża się podróż samochodem i nie ma łatwego sposobu na naładowanie telefonu, sprawdź oferty iOttie w Amazon na temat uchwytów do bezprzewodowego ładowania telefonu Qi. Są to proste mocowania na desce rozdzielczej, które pozwalają utrzymać telefon w zasięgu wzroku, ale pakują się w bezprzewodową cewkę ładującą, która wydaje się znacznie łatwiejsza niż szukanie kabla, gdy twoje oczy powinny być na drodze. Zwykle sprzedają się za 55 USD, ale teraz są tańsze o 20 USD. Możesz uzyskać uchwyt na deskę rozdzielczą, który przykleja się za pomocą przyssawki lub uchwyt, który wisi na szczelinie CD w samochodzie lub w otworze wentylacyjnym.

Uchwyt do bezprzewodowego ładowania telefonu iOttie Qi

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

iOttie oferuje kilka uchwytów do telefonu, dzięki którym korzystanie z telefonu w samochodzie jest prostsze i być może bezpieczniejsze. Ten jest przeznaczony tylko dla telefonów, które mogą ładować się bezprzewodowo przez ładowanie Qi, więc ładowanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

: Dieter Bohn / The Verge

Odbiornik / nadajnik Bluetooth AirFly Pro firmy Twelve South kosztuje teraz 41 USD w Amazon (zwykle 55 USD). Ten model otrzymał najwyższe oceny od Dietera Bohna w porównaniu z kilkoma innymi popularnymi nadajnikami, które ułatwiają sparowanie słuchawek Bluetooth z, powiedzmy, rozrywką na pokładzie lub technologią, taką jak Nintendo Switch. W przeciwieństwie do niektórych innych, oferuje ładowanie przez USB-C i długą żywotność baterii. Ponadto zintegrowany jest przewód 3,5 mm, więc nie obawiasz się, że go zgubisz. Wiem, że większość z nas nadal nie lata w pobliżu, ale może to być dobra inwestycja w gadżet na przyszłość.

Dwanaście South AirFly Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nadajnik i odbiornik Bluetooth AirFly Pro ma zintegrowany przewód 3,5 mm, ładowanie USB-C i długą żywotność baterii. Świetnie nadaje się do rozrywki na pokładzie lub do parowania słuchawek Bluetooth z konsolą Nintendo Switch.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook