Foto

Motorola Moto G20 ma ekran 90 Hz i dużą baterię

Motorola zapowiedziała w tym roku kilka tanich urządzeń z dużymi bateriami i szybko odświeżającymi się wyświetlaczami, a teraz oferuje swój najtańszy jak dotąd model: Moto G20. Wprowadzony na rynek w Europie w tym tygodniu za 149 euro (około 180 USD), zawiera 6,5-calowy ekran LCD 720p z częstotliwością odświeżania 90 Hz i baterią o pojemności 5000 mAh. Jest to najnowszy z serii budżetowych urządzeń Motoroli, które celują w nieco inne przedziały cenowe w przedziale budżetowym i prawdopodobnie miałby swoje miejsce na rynku amerykańskim, gdyby firma zdecydowała się oferować go w Stanach Zjednoczonych.

G20 jest wyposażony w 48-megapikselowy aparat główny, 8-megapikselowy ultraszerokokątny, 2-megapikselowy aparat makro i wykrywający głębię oraz 13-megapikselowy aparat do selfie. W przeciwieństwie do innych telefonów Moto z serii G wprowadzonych na rynek w tym roku, G20 nie korzysta z chipsetu Snapdragon, oferując zamiast tego procesor Unisoc T700 z 4 GB pamięci RAM. Wbudowaną pamięć urządzenia o pojemności 64 GB lub 128 GB można rozszerzyć za pomocą karty microSD i będzie ona dostarczana z systemem Android 11.

Moto G20 zawiera 48-megapikselowy aparat główny wraz z ultraszerokim.
: Motorola

Nic nie wskazuje na to, czy G20 będzie sprzedawany w Stanach Zjednoczonych – G100, G50 i G30 wprowadzone na początku tego roku również nie były jeszcze oferowane w Stanach Zjednoczonych. Obecne oferty Motoroli w Stanach Zjednoczonych są w dużej mierze usytuowane powyżej 200 USD i istnieją plotki, że w następnej kolejności mogą pojawić się zaawansowane urządzenia Edge. Ale z pustką, którą LG opuszcza na końcu budżetu, Motorola z pewnością ma pełne portfolio urządzeń, które mogłaby zaoferować, gdyby chciała spróbować wypełnić tę lukę.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook