Różności i nowinki technologia

Movies Anywhere to najnowsza usługa dodająca funkcję oglądania imprez

Movies Anywhere wprowadza nową funkcję „Oglądaj razem” w swoich aplikacjach do przechowywania filmów, umożliwiając wielu użytkownikom synchronizację i wspólne oglądanie filmu.

Podczas gdy trwająca pandemia COVID-19 spowodowała wzrost liczby przeglądanych aplikacji firm do usług przesyłania strumieniowego (zarówno zewnętrznych, jak i oficjalnych), wersja Movies Anywhere różni się tym, że pozwala oglądać zakupione filmy, zamiast ograniczać się do katalogów strumieniowych dla które masz subskrypcje (coś, co może się zmieniać z dnia na dzień). Ponadto funkcja Movies Anywhere do wspólnego oglądania działa zarówno w aplikacjach mobilnych, jak i komputerowych, co jest rzadkością w przypadku większości usług związanych z oglądaniem imprez.

Konfiguracja jest prosta: gospodarz wysyła sześciocyfrowy kod zaproszenia, za pomocą którego goście mogą wejść na stronę danego filmu w aplikacji Movies Anywhere. Nie ma funkcji czatu ani nakładek wideokonferencyjnych, tylko proste reakcje emoji i opcja zażądania wstrzymania lub przewinięcia przez gospodarza.

Jest oczywiście kilka zastrzeżeń: każdy, kto chce dołączyć, musi mieć dostęp do filmu w Movies Anywhere, co oznacza, że ​​każdy musi już posiadać dany film lub otrzymać jego kopię za pomocą firmowej funkcji Screen Pass. Ponadto film musi być w Movies Anywhere, w którym nadal brakuje filmów z Lionsgate, MGM i Paramount, a także z innych mniejszych studiów.

Oglądaj razem obsługuje do dziesięciu widzów jednocześnie, chociaż trudno będzie trafić tę liczbę, ponieważ Movies Anywhere wymaga, aby każdy posiadał kopię, a za pomocą Screen Pass można wypożyczyć tylko trzy kopie filmu na raz. Nowa funkcja jest już dostępna zarówno w witrynie internetowej, jak i w aplikacjach Movies Anywhere.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook