Różności i nowinki technologia

Możesz dostać bezprzewodowe słuchawki douszne OnePlus już dziś za 1 dolara

OnePlus był na fali dzięki wczesnym ofertom w Czarny piątek, a dzisiejszy może być najbardziej atrakcyjny, jeśli nie chcesz dużo wydawać. W rzeczywistości będziesz potrzebować tylko 1 USD. OnePlus oferuje cztery możliwości zdobycia punktów za OnePlus Buds lub Bullets Wireless Z za jedyne dolara. Kliknij powyższy link, a następnie przewiń w dół, aby zobaczyć oferty.

Począwszy od 11:00 ET, firma wyda ograniczoną liczbę OnePlus Buds za 1 USD (zwykle 79 USD). Niezależnie od tego, czy te jednostki zostaną wyprzedane, czy nie, o godzinie 12:00 ET będą zamienione na Bullets Wireless Z za 1 USD (zwykle 50 USD). O godzinie 13:00 czasu wschodniego cykl rozpocznie się ponownie z OnePlus Buds, a o godzinie 14:00 czasu wschodniego otrzymasz ostatni strzał, aby zdobyć Bullets Wireless Z.

OnePlus nie ujawnił, czy jedna osoba może czterokrotnie zdobyć wkładki douszne o wartości 1 USD, czy też zablokuje ci możliwość ich ponownego zakupu, jeśli już skorzystałeś z oferty.

OnePlus Buds

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Począwszy od 11:00 ET, będziesz mieć możliwość odebrania zestawu OnePlus Buds za jedyne 1 USD za pośrednictwem strony internetowej OnePlus. Jeśli przegapisz, będziesz mieć większe szanse na zdobycie ich o godzinie 13:00 czasu wschodniego. O 12:00 ET i 14:00 ET OnePlus Bullets Wireless Z wyniesie 1 USD.

Pomimo tego, że te bezprzewodowe słuchawki są produkowane przez OnePlus, będą działać z każdym urządzeniem obsługującym łączność Bluetooth. Wystąpił problem polegający na tym, że Buds nie mogli otrzymywać aktualizacji oprogramowania układowego na telefonach innych niż OnePlus, ale zgodnie z tym poradnikiem Urząd Androida, można to teraz zrobić z dowolnego telefonu z Androidem (nawet jeśli jest to trochę uciążliwe).

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook