GryNowości

Możesz kupić 65-calowy telewizor Sony 4K za 600 USD w Amazon

Dzisiejsze mnóstwo ofert obejmuje zarówno powracające spadki cen, jak i nowe. Zaczynając od 65-calowego telewizora LED 4K Sony (model X750H), który w Amazon kosztuje zaledwie 600 USD. Ten model był pierwotnie wyceniony na 1000 USD, a dzisiejsza oferta obniża go o 100 USD poniżej poprzedniej najniższej ceny. To, co wyróżnia ten telewizor Sony 4K spośród innych opcji w tym przedziale cenowym, to fakt, że jest on wyposażony w oprogramowanie Android TV, które umożliwia instalowanie popularnych aplikacji do przesyłania strumieniowego bez konieczności stosowania dodatkowego sprzętu. Wygląda na bardzo solidny telewizor, zwłaszcza w dzisiejszej cenie.

Małe, szybkie, przenośne dyski twarde, które nie kosztują fortuny, mogą być trudne do znalezienia. Tak nie jest w przypadku dzisiejszego Amazona, gdzie dyski SSD Sabrent Rocket Nano NVMe wbudowane w maleńką aluminiową obudowę są mocno przecenione. Model 1 TB zwykle nie sprzedaje się za mniej niż 159 USD, ale kosztuje około 119 USD. Jeśli chcesz podwoić pamięć do 2 TB za 225 USD (zwykle około 300 USD). Oba modele są zgodne z systemem Windows 10, macOS lub jako szybkie rozszerzenie wewnętrznej pamięci konsoli do gier. Ponadto każdy jest wyposażony w kabel USB-C do USB-C i kabel USB-C do USB-A.

Sabrent Rocket Nano USB-C SSD

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Dysk Sabrent Rocket Nano USB-C zawiera szybki, kompaktowy dysk SSD NVMe, który oferuje szybsze prędkości transferu niż tańsze dyski SSD oparte na SATA. Ten model jest tańszy niż zwykle w Amazon.

Ósma generacja podstawowego iPada firmy Apple z 32 GB pamięci jest tańsza o 30 USD w Best Buy i Walmart, co odpowiada najniższej cenie, jaką widzieliśmy dotąd w tym modelu. W porównaniu z modelem z 2019 roku Apple ulepszył procesor w najnowszym modelu do swojego A12 Bionic, dając mu znaczną przewagę nad poprzednimi wersjami. Możliwe, że zobaczymy nieco większe oferty podczas Czarnego Piątku, ale warto wskoczyć, jeśli potrzebujesz teraz iPada.

Apple iPad (2020, 32 GB)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nowy iPad ósmej generacji firmy Apple z 32 GB miejsca jest w sprzedaży w Best Buy i Walmart. Zwykle ta konfiguracja kosztuje 330 USD. Ten model wygląda dokładnie tak, jak poprzednia iteracja, ale ma szybszy procesor A12 Bionic.

Wreszcie, jeśli potrzebujesz taniego sposobu na znaczne rozszerzenie pamięci na Nintendo Switch lub telefonie, karta microSD 256 GB Evo Select firmy Samsung kosztuje teraz 30 USD w Amazon. Jest to najniższa cena, jaką widzieliśmy, i obecnie przewyższa koszt podobnego modelu SanDisk o około 8 USD.

Karta microSD 256 GB firmy Samsung

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Daj swojemu Switchowi, kompatybilnemu telefonowi lub laptopowi sporą pojemność pamięci dzięki tej karcie microSD firmy Samsung. Jest przeceniony w Amazon i jest o około 8 USD tańszy niż alternatywa SanDisk.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook