Gry

Możesz kupić odnowiony Sonos Playbar za 120 USD zniżki w Best Buy

Soundbar Sonos Playbar nie jest tak nowy jak Beam (z dłuższego czasu został wydany w 2013 roku), ale jest bardziej wydajną opcją. Jeśli chcesz kupić jeden, Best Buy odnowił modele za 379 USD, co jest znacznie tańsze niż cena odnowionego Sonosa 499 USD. Soundbar zadebiutował za 699 USD, a produkty Sonos zwykle nie spadają tak bardzo.

Sonos Playbar zawiera sześć głośników średniotonowych i trzy głośniki wysokotonowe. Nie sądziliśmy, że osiągnął poprzeczkę pod względem potężnego dźwięku przy wysokiej cenie 699 USD. Ale biorąc pod uwagę, że kosztuje 379 USD i biorąc pod uwagę, że możesz łatwo dodać inne głośniki Sonos, aby uzyskać pełniejszy dźwięk, teraz jest dobry czas, aby wskoczyć, jeśli Twoje kino domowe wymaga wzmocnienia. Pamiętaj jednak, że ma tylko cyfrowy optyczny port audio, a nie port HDMI ARC, więc może współpracować z tym, co już posiadasz, lub nie.

Playbar zakupiony w Best Buy jest objęty 90-dniową gwarancją producenta. Sonos oferuje roczną gwarancję na swoje odnowione produkty, ale z drugiej strony, kupując w Best Buy, oszczędzasz dużo.

Najlepsza mysz do gier: Logitech G502 Lightspeed

: Amelia Holowaty Krales / The Verge

Fantastyczna bezprzewodowa mysz do gier Logitech G502 Lightspeed kosztuje 30 USD w Amazon, obniżając cenę do bardziej rozsądnych 120 USD. Jest to najniższa cena, jaką widziałem dla tego modelu, i jest to mysz do gier, którą można uzyskać, jeśli chcesz uzyskać najwyższy komfort, a także mnóstwo funkcji. Ta mysz ma konfigurowalne ciężary i jest jedną z niewielu myszy, które mają kółko przewijania, które można odblokować, aby swobodnie się obracać. Jeśli chodzi o wydajność bezprzewodową, czuje się tak samo szybko, jak każda przewodowa mysz do gier, której wypróbowałem.

Borderlands 3 na PS4 i Xbox One kosztuje tylko 8 USD za wersję fizyczną w Best Buy. To najniższa jak dotąd cena w tej otwartej grze wieloosobowej FPS. Jeśli masz przyjaciół do zabawy, prawdopodobnie będziesz się dobrze bawić tą grą. Coś, co może być również atrakcyjne, to fakt, że kupując tę ​​grę, otrzymasz bezpłatną wersję nowej generacji na PS5 lub Xbox Series X lub Series S i najwyraźniej będziesz mógł zabrać ze sobą DLC i zapisy gry.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook