GryRTV

Możesz kupić przenośny dysk Western Digital 5 TB za 100 USD w Best Buy

Oferta dnia Best Buy dotyczy przenośnego dysku twardego Easystore USB 3.0 firmy Western Digital z ogromną pamięcią masową o pojemności 5 TB. Zwykle wyceniany na 180 USD, dziś tylko do 100 USD. Ten dysk twardy jest idealny dla osób, które mają absolutnie ogromną ilość danych, które chcą zarchiwizować lub przenieść na inne urządzenie. Zapewniłoby to również solidny dysk Time Machine, jeśli jesteś użytkownikiem macOS.

Choć byłoby fajnie mieć 5 TB miejsca, warto zauważyć, że wewnątrz tej obudowy prawie na pewno znajduje się jeden z własnych wirujących dysków twardych Western Digital, co oznacza, że ​​przesyłanie danych będzie znacznie wolniejsze niż dysk SSD. Jeśli zależy Ci na szybkości w porównaniu z przestrzenią kosmiczną, sprawdź mój post na temat wyboru odpowiedniego przenośnego dysku SSD do swoich potrzeb. Dla wszystkich innych ta oferta WD Easystore jest fantastyczna.

Dysk SSD Samsung T7

: Samsung

Dysk SSD Samsung T7 1 TB jest w najniższej cenie w Amazon. Normalnie 200 dolarów to 160 dolarów. Jeśli potrzebujesz szybszego transferu danych, ten model jest znacznie lepszym (ale droższym) wyborem niż powyższy WD Easystore. Ten model T7 zawiera kabel USB-C do USB-C zapewniający najszybszy transfer, a także kabel USB-C do USB-A zapewniający szerszą kompatybilność z większością komputerów i konsol do gier.

: Amelia Holowaty Krales / The Verge

W Targecie możesz zdobyć Mario Kart 8 Deluxe i Super Mario Party – oba dla Nintendo Switch – w pakiecie za 100 USD (20 USD zniżki). Co więcej, przy zakupie otrzymasz kartę podarunkową Target o wartości 10 USD. Więc to tak, jakbyś otrzymywał każdą grę za 45 $ zamiast pełnych 60 $. Warto to sprawdzić, jeśli właśnie otrzymałeś Switcha lub otrzymujesz go jako prezent dla kogoś.

Jeśli chcesz przeglądać dostępne produkty Best Buy i technologię otwartego pudełka, możesz zaoszczędzić do 40 procent na tym do 25 października. Możesz znaleźć doskonałe oferty na bardziej niszowe technologie, takie jak konkretny laptop lub nawet urządzenie, którego szukałeś w sprzedaży. Nie widziałem żadnych wyjątkowych ofert, o których warto byłoby ci opowiedzieć, gdy przeglądałem powierzchnię, ale możesz znaleźć coś wspaniałego, jeśli trochę poszukasz.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook