Gry

Możesz kupić PS5 w GameStop już teraz

GameStop wydał cenne zapasy konsol PS5, zarówno w wersji dyskowej za 499,99 $, jak i modelu bez dysku, który kosztuje 100 USD mniej. Jednak oferuje je w pakietach, tak jak GameStop miał zwyczaj robić od czasu premiery konsoli pod koniec ubiegłego roku. Jak zwykle, zapasy pojawiają się i znikają, więc pozostań na stronie, jeśli chcesz mieć największą szansę, że ją dostaniesz.

Możesz uzyskać konsolę dyskową z Powrót, MLB The Show 21, dodatkowy kontroler DualSense i kartę podarunkową GameStop o wartości 20 USD za 729,99 USD.

Alternatywnie, model bez dysku jest dostępny w pakiecie za 599,99 USD, który obejmuje drugi kontroler DualSense, kartę podarunkową GameStop o wartości 20 USD, 50 USD do wykorzystania w PlayStation Store oraz roczną subskrypcję PS Plus na gry online i bezpłatne pobieranie każdego miesiąca .

Jeśli potrzebujesz dodatkowych gier i akcesoriów do swojego (miejmy nadzieję) nowego PS5, zapoznaj się z poniższymi sugestiami:

Zewnętrzny dysk twardy Seagate Game Drive 4 TB do PS4

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Zewnętrzny dysk twardy 4 TB, który idealnie nadaje się do przechowywania gier PS4, jeśli planujesz grać w te tytuły na PS5 i nie chcesz poświęcać miejsca na dysku SSD na konsoli.

Czarny kontroler DualSense o północy

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Czarny kontroler DualSense o północy ma ten sam sprzęt, co oryginał – haptyczne sprzężenie zwrotne, adaptacyjne wyzwalacze itp. – tylko z dwukolorową konstrukcją przypominającą konsole PS2, PS3 i PS4.

Kosmiczny czerwony kontroler DualSense

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Podobnie jak oryginalny kontroler DualSense, kosmiczny czerwony model ma adaptacyjne wyzwalacze i dotykowe sprzężenie zwrotne, ale z żywym czerwono-czarnym wzorem.

Remake Demon’s Souls

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Remake gry z 2009 roku Dusze Demona by FromSoftware, przebudowany od podstaw przez Bluepoint Games.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook