Gry

Możesz otrzymać Super Mario Odyssey za darmo, kupując kontroler Switch Pro

Właśnie wtedy, gdy myślałeś, że sprzedawcy detaliczni zawarli najlepsze oferty na Czarny piątek i Cyberponiedziałek, Walmart wprowadza ten doskonały pakiet kontrolerów Switch Pro. Wyceniony na 70 USD (standardowa cena tego kontrolera), otrzymasz darmowy kod do pobrania Super Mario Odyssey na Nintendo Switch przy zakupie. Ta gra za 60 $ do tej pory uniknęła dużych obniżek cen w tym sezonie świątecznym, więc wspaniale jest zobaczyć ją tutaj. Jeśli podarujesz Nintendo Switch na święta, wydaje się, że jest to idealne połączenie (po prostu nie zapomnij o karcie microSD, aby rozszerzyć marne 32 GB pamięci konsoli).

Switch Pro jest zwykle trochę gorzką pigułką do przełknięcia, biorąc pod uwagę cenę, ale jeśli nie masz gry, ta umowa jest rejestrowana jako natychmiastowy zakup dla mnie.

Best Buy oferuje najniższą cenę, jaką widziałem dzisiaj w bezprzewodowych słuchawkach Beats Powerbeats Pro. Zwykle 250 dolarów, w pewnym momencie podczas Czarnego Piątku osiągnęli 160 dolarów. Ale teraz czerwony kolor lawy, który wygląda całkiem nieźle, to 150 $. To dobra opcja, jeśli dużo ćwiczysz i chcesz mieć słuchawki, które pozostaną w twoich uszach.

Pokonuje Powerbeats Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Bezprzewodowe słuchawki Beats Powerbeats Pro zapewniają do dziewięciu godzin ciągłej pracy na baterii, z 24 godzinami zapewnianymi przez etui. Są odporne na pot i wodę w klasie IPX4 oraz wyposażone w układ Apple H1 ułatwiający parowanie oraz polecenia głosowe „Hej Siri” bez użycia rąk.

Rzadko przeceniony i czasami trudny do znalezienia zestaw słuchawkowy SteelSeries Arctis Pro Wireless na PC, PS4 i PS5 jest w cenie 10 USD od najlepszej ceny w Amazon. Możesz kupić jeden w kolorze czarnym za 240 USD (zwykle 330 USD). To oczywiście wciąż dużo pieniędzy (znacznie więcej niż wiele innych świetnych zestawów słuchawkowych do gier), ale jeśli miałeś oko na ten model, teraz wydaje się, że jest to dobry moment, aby pomyśleć o wybraniu jednego.

SteelSeries Arctis Pro Wireless

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

SteelSeries Arctis Pro Wireless oferuje podwójną łączność przez 2,4 GHz i Bluetooth. Ma wymienne baterie, więc możesz kontynuować grę, jeśli bateria się wyczerpie.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook