Różności i nowinki technologia

Możesz teraz dodawać tweety do swoich snapów

Twitter jeszcze bardziej ułatwia rozpowszechnianie twoich tweetów na wszystkich platformach społecznościowych, jakie można sobie wyobrazić. Od dziś na iOS (wsparcie dla Androida będzie dostępne „wkrótce”), będzie można szybko dodawać tweety w postaci naklejek. Wcześniej, jeśli chciałbyś udostępnić tweet na Snapchacie, musiałbyś zrobić zrzut ekranu i udostępnić go, bez dostępu do żadnej z kamer Snapchata ani funkcji edycji.

Jeśli chcesz udostępnić tweet na Snapchacie, naciśnij przycisk udostępniania na publicznym tweecie (prywatne tweety nie są obsługiwane z oczywistych powodów) i wybierz ikonę Snapchata z karuzeli udostępniania. Następnie możesz utworzyć przystawkę jak zwykle, z wyjątkiem tego, że będziesz mieć wybrany tweet jako naklejkę, którą możesz manipulować. Następnie możesz udostępnić przystawkę tak, jak każdą inną – wysyłając ją do ludzi lub dodając do swojej historii, a ktokolwiek ją zobaczy, może przejść do tweeta, przesuwając palcem w górę.

Pokazuje proces udostępniania tweeta na Snapchacie

Proces dodawania tweeta do przystawki.
Grafika: Twitter

Muszę powiedzieć, że przykładowy snap wygląda o wiele lepiej niż (często chrupiące) zrzuty ekranu z tweetów i fajnie, że jest to format, który pozwala łatwo znaleźć źródło. Jeśli zrezygnowałeś ze Snapchata dla Instagram Stories, nie martw się: Twitter mówi również, że niewielka grupa użytkowników iOS będzie mogła wkrótce przetestować udostępnianie tweetów w Instagram Stories.

Obraz tweeta, który został osadzony w historii na Instagramie

Wkrótce Twitter będzie również testował udostępnianie w Instagram Stories.
Grafika: Twitter

Jest to funkcja stworzona z myślą o dzisiejszych aplikacjach społecznościowych: miejsca do ponownego publikowania tweetów. Kiedy to piszę, dwa z 10 najlepszych postów na Reddicie to tweety. Instagram jest pełen stron, które publikują zrzuty ekranu z tweetów, a Facebook, jak powiedziano, to głównie ludzie publikujący tweety (oczywiście Twitter jest pełen starych postów na Tumblrze). Teraz Snapchat może być również Twitterem, a czas na Instagram Stories nadchodzi.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook