Różności i nowinki technologia

Możesz teraz kupować NFT w serwisie eBay, a wkrótce pojawią się „przedmioty kolekcjonerskie oparte na łańcuchu bloków”

eBay zezwala teraz na sprzedaż NFT na swojej platformie, udostępniając cyfrowe kolekcje obok fizycznych. Niezależnie od tego, czy szukasz fizycznej repliki Dogecoin, czy cyfrowej reprezentacji Elona Muska trzymającego Doge, eBay jest teraz najwyraźniej miejscem, w którym możesz zdobyć oba.

W tej chwili eBay chce mieć pewność, że NFT są wymieniane przez zaufanych sprzedawców i tylko w niektórych kategoriach, takich jak karty kolekcjonerskie, muzyka, rozrywka i sztuka. Firma twierdzi jednak, że ma nadzieję rozszerzyć swoje zasady i narzędzia w przyszłości, aby zezwolić na więcej kategorii po zebraniu opinii społeczności z obecnymi zbiorami NFT.

Pierwszy wynik podczas wyszukiwania „NFT” w serwisie eBay, nikogo nie dziwił.

W poście na blogu wspomniano również o przyszłych aktualizacjach, które pozwolą na „kolekcje oparte na łańcuchu bloków”, chociaż nie rozszerza tego, co to oznacza poza NFT.

Prezes eBay powiedział na początku tego miesiąca, że ​​firma będzie otwarta na akceptowanie kryptowalut w przyszłości, ale w tej chwili NFT sprzedawane na platformie wydają się używać swojego standardowego systemu płatności połączonego z kartą kredytową lub kontem PayPal.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook