Różności i nowinki technologia

Możesz teraz obniżyć rachunek AT&T, korzystając z planów bezprzewodowych typu mix-and-match

Jeśli korzystasz z dowolnego głównego amerykańskiego operatora telefonicznego innego niż Verizon, wiesz, że nie możesz łączyć i dopasowywać planów telefonicznych między różnymi liniami na koncie. Od dziś AT&T w końcu pozwala klientom łączyć i dopasowywać wybrany przez siebie nieograniczony plan i potencjalnie oszczędzać co miesiąc trochę pieniędzy na rachunku telefonicznym, dzięki programowi, który nazywa Unlimited Your Way.

Na przykład, jeśli wcześniej twoi rodzice szukali więcej danych z hotspotów lub pakietowej subskrypcji HBO Max, prawdopodobnie wybraliby plan Unlimited Elite i zapłacili 50 USD za cztery linie (lub 200 USD miesięcznie) dla czteroosobowej rodziny. Dzięki połączeniu i dopasowaniu ci rodzice mogą wybrać dla siebie plan Unlimited Elite i umieścić dwoje dzieci na tańszym planie Unlimited Starter, oszczędzając 30 USD miesięcznie na rachunku telefonicznym.

Trzy nieograniczone plany bezprzewodowe AT&T – Unlimited Elite, Unlimited Extra i Unlimited Starter – pozostają takie same jak w zeszłym roku, w tym ile kosztują, jak widać na poniższych wykresach. Każdy oferuje nieograniczony dostęp do rozmów, wiadomości tekstowych i 5G, jeśli Twój telefon jest zgodny z siecią. Chociaż są podobne, plany różnią się w zależności od tego, ile danych premium chcesz i jaka jakość przesyłania strumieniowego jest dostępna dla twojego telefonu, przy czym tylko Elite pozwala na przesyłanie strumieniowe wideo HD.

: AT&T

Teraz, gdy AT&T i Verizon oferują plany mieszane i meczowe, T-Mobile jest dziwny. Ale nawet jeśli nie ma podobnego programu, klienci Magenta i Magenta Plus mogą zapłacić za „PlusUp”, jeśli potrzebują więcej danych. Dodaje do 20 GB danych i nielimitowane przesyłanie strumieniowe HD za dodatkowe 15 USD miesięcznie w przypadku planów Magenta lub 10 USD miesięcznie w przypadku planów Magenta Plus.

AT&T’s Unlimited Your Way jest dostępny od dzisiaj.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook