Różności i nowinki technologia

Możesz teraz wpisać „jak głosować” w Google, aby uzyskać natychmiastowe instrukcje głosowania według stanu

Dzień wyborów w USA – 3 listopada – już prawie nadszedł. Teraz, jeśli wpiszesz „jak głosować” lub „jak zarejestrować się do głosowania” w polu wyszukiwania Google, automatycznie wykryje to stan, w którym mieszkasz, i poda daty głosowania, sposoby rejestracji w celu głosowania online i nie tylko.

Jeśli przejdziesz do wyszukiwarki Google lub przeglądarki internetowej Chrome w celu wyszukania określonych informacji dotyczących głosowania, uzyskasz teraz bardzo szczegółowe wyniki:

Wyszukiwarka Google zapewnia szczegółowe odpowiedzi na pytania, które możesz mieć na temat rejestracji lub głosowania w Twoim stanie.

Jeśli wyszukujesz „jak głosować”, pierwsza rzecz, która pojawia się na stronie – w każdym razie pod wszystkimi mi – nie jest już najlepszym wynikiem wyszukiwania dla tego wyrażenia. Zamiast tego zobaczysz szczegółowe informacje o tym, jak głosować w Twoim stanie, w tym wymagania dotyczące dokumentu tożsamości, termin oddania głosu i ważne różnice między głosowaniem korespondencyjnym lub osobistym. Jeśli zamiast tego wyszukasz „jak zarejestrować się do głosowania”, Google poda instrukcje krok po kroku, jak zarejestrować się do głosowania osobiście, jak zarejestrować się w celu otrzymania karty do głosowania pocztą i sprawdzi stan rejestracji wyborców.

Oprócz reklam, pierwszą rzeczą, która się pojawi, są szczegółowe informacje o tym, jak głosować w Twoim stanie.

Google współpracuje z kilkoma niezależnymi, zewnętrznymi partnerami zajmującymi się danymi, w tym Democracy Works, nad pobieraniem oficjalnych danych bezpośrednio od stanowych i powiatowych administratorów wyborów. Wyszukiwarka Google zawiera również odpowiednie linki do witryn internetowych władz stanowych, jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook