Gry

Możesz teraz zagrać w demo Resident Evil Village „Maiden” na PS5

Jeśli masz PlayStation 5, prawdopodobnie wiesz, że nie ma teraz zbyt wiele do grania – szczególnie jeśli skończyłeś już takie rzeczy Miles Morales, Dusze Demona i Pokój zabaw Astro. Ale jest coś, co (bardzo krótko) cię przekona: możesz teraz pobrać plik Resident Evil Village “Dziewica” demo przed właśnie ogłoszoną datą premiery pełnej wersji 7 maja. Początkowo nie był dostępny w PS Store, ale jest tam już od około godziny.

W PlayStation Store na moim PS5 gra była umieszczona z przodu i pośrodku sekcji „Na topie” i mogłem rozpocząć pobieranie kilkoma naciśnięciami przycisków. Ale jeśli jesteś z dala od PS5 i chcesz zdalnie pobrać wersję demonstracyjną, aby była gotowa do gry później, jest też kilka sposobów, aby to zrobić.

  • Jeśli używasz przeglądarki, tutaj jest link do Maiden’s w PlayStation Store, gdzie powinieneś móc dodać grę do swojej biblioteki.
  • Jeśli korzystasz z aplikacji mobilnej PlayStation, dotknij lupy u dołu ekranu i wyszukaj „dziewica”. Dla mnie, Dziewica był czwartym wynikiem wyszukiwania. Stuknij w to i powinieneś być w stanie rozpocząć pobieranie z tego miejsca.
  • W aplikacji mobilnej możesz również uzyskać dostęp do Dziewica strona z Resident Evil Village aukcji, dotykając pola powyżej przycisku zamówienia w przedsprzedaży i wybierając Dziewica z listy wydań dla Wioska.

Oto gdzie znaleźć wersję demonstracyjną w aplikacji. Kliknij opcję „PS5 Standard Edition”, aby zmienić ją na „Maiden”.

Dziewica jest osobnym doświadczeniem od Resident Evil Village gdzie grasz jako postać znana jako „dziewica” zamiast Wioska bohater, Ethan Winters. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wersji demonstracyjnej przed pobraniem, przeczytaj ten post na blogu PlayStation.

Resident Evil Village pojawi się na PS5, PS4, Xbox Series X / S, Xbox One i PC 7 maja. Capcom twierdzi, że dostępne będzie „wieloplatformowe demo” gry tej wiosny.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook