Różności i nowinki technologia

Możesz teraz zarezerwować zamówienie w przedsprzedaży na Galaxy S21 firmy Samsung

Linia telefonów Samsung Galaxy S21 zadebiutuje podobno 14 stycznia. Jeśli istnieje choćby niewielka szansa, że ​​wybierzesz jedną z nich, możesz teraz złożyć rezerwację, aby zagwarantować miejsce przedsprzedażowe, gdy te będą dostępne, co zwykle robi się zaraz po zakończeniu wydarzenia Unpacked.

Strona Samsunga zapisuje podstawowe informacje, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail i kod pocztowy w zamian za wpłaty na zakup jednego z tych nowych telefonów. Nie zapłacisz nic za rezerwację swojego zamówienia w przedsprzedaży – Samsung odbierze go, gdy faktycznie sam zamówisz telefon. Ale teraz możesz również uzyskać wycenę telefonu, który chciałbyś wymienić.

Możesz otrzymać do 700 $ natychmiastowego kredytu w zamian na zakup Galaxy S21, jeśli wymienisz telefon iPhone z serii 12 lub jeden z telefonów Samsung Note 20 i S20. Oferuje nawet do 550 dolarów kredytu w zamian za niektóre telefony z pękniętymi ekranami. Samsung po prostu naprawdę chce, abyś zamówił jeden z tych nowych telefonów w przedsprzedaży.

Strona rezerwacji firmy Samsung

Samsung jeszcze nie popisuje się Galaxy S21, ale wkrótce to zrobi.
Samsung

Rezerwując jeden z nadchodzących telefonów Samsunga przed rozpoczęciem przedsprzedaży, otrzymasz 50 USD na akcesoria, takie jak smartwatche i słuchawki douszne, a korzystając z aplikacji Shop Samsung na Androida, otrzymasz dodatkowe 10 USD. Zwykle po uruchomieniu telefonów ogłaszany jest inny fajny dodatek do przedsprzedaży. W przypadku poprzednich premier Samsung zaoferował co najmniej 100 USD w kartach podarunkowych oprócz innych gadżetów, więc powinna to być świetna wartość, jeśli jesteś na rynku nowego urządzenia.

Prawdopodobnie będziesz chciał nadrobić plotki i wycieki, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, ponieważ jest ich mnóstwo. Na początek sam Samsung potwierdził, że Galaxy S21 będzie obsługiwał rysik S Pen. Widzieliśmy również coś, co wydaje się przeciekiem oficjalnych zwiastunów serii S21, pokazujących niektóre kolory telefonów i odnowiony układ tylnych kamer.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook