Gry

Możesz uzyskać odblokowany OnePlus 7T za 200 USD zniżki w Woot

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o umowie dotyczącej OnePlus 7T, która obniżyła jego cenę z 599 USD do 499 USD. Od tego czasu cena znacznie spadła, czego dowodem jest dzisiejsza umowa z Woot. Możesz dostać za jedyne 370 $. Jest to nowy, odblokowany model w kolorze „glacier blue” lub „frosted silver”, z 128 GB miejsca na dane i obsługą jednej karty SIM. Posiada roczną gwarancję za pośrednictwem OnePlus i obejmuje wszystkie oryginalne akcesoria. To świetna wartość, biorąc pod uwagę, że ma procesor Snapdragon 855 Plus, 8 GB pamięci RAM i wyświetlacz z częstotliwością odświeżania 90 Hz, dzięki czemu wszystko wydaje się płynniejsze na ekranie.

Jedynym zastrzeżeniem jest to, że jest to wersja telefonu T-Mobile i ma fabrycznie załadowane aplikacje T-Mobile. To oczywiście nie jest takie złe, jeśli jesteś użytkownikiem T-Mobile, ale pamiętaj, że telefon jest również dostępny dla operatorów GSM MVNO, takich jak Mint Mobile, Google Fi, Cricket i inne. Ta wersja telefonu nie będzie działać z Verizon ani Sprint.

: Amelia Holowaty Krales / The Verge

W Costco członkowie mogą kupić AirPods firmy Apple, które zawierają przewodową skrzynkę ładującą za 100 USD, w porównaniu z ich zwykłą ceną 160 USD. Nadal możesz uzyskać dobrą ofertę, jeśli nie jesteś członkiem. Będziesz musiał założyć konto, a następnie zapłacić z dopłatą dla osób niebędących członkami, która łączy się z 5-procentową opłatą. W tym przypadku było to marne 7 dolarów, co daje sumę (plus podatek) do około 115 dolarów. Tak ogólnie to nieźle.

Walmart niedawno przedstawił podobną ofertę dla AirPods, ale tylko dla osób w wybranych stanach. Więc jeśli czujesz, że przegapiłeś to, oto kolejny strzał.

AirPods

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Bose QC35

Masz kolejną okazję, aby zaoszczędzić na bezprzewodowych słuchawkach Bose QuietComfort 35 II z redukcją szumów. Zwykle około 300 USD, w Amazon i Walmart spadły do ​​200 USD. Biorąc pod uwagę trudną konkurencję w przedziale 300–400 USD, z lepszymi dostępnymi opcjami, takimi jak Sony WH1000X-M4 i własne słuchawki Bose z redukcją szumów 700, 200 USD to naprawdę dobra cena za te nieco starsze, ale nadal solidne słuchawki QC35 II.

Danganronpa

Jeśli chciałeś zanurzyć się w makabrycznym, szalonym Danganronpa serie tanio, Slickdeals zwraca uwagę, że pierwszą i drugą ratę w serii na Androida i iOS można dostać za jedyne 5 dolarów za sztukę. To najbardziej przystępny sposób na wejście do tej kultowej, klasycznej serii, która nie wymaga kupowania PS Vita. Kiedy już przejdziesz przez pierwsze dwie gry, moja koleżanka Megan Farokhmanesh napisała o tym, co je tworzy Danganronpa V3: Killing Harmony tak wyjątkowy.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook