Telefony

Możesz zamówić w przedsprzedaży najnowszego iPada Air już dziś

Nowy iPad Air firmy Apple będzie dostępny w przedsprzedaży już dziś. Nowy tablet, ogłoszony na zeszłomiesięcznym wydarzeniu Apple, ma podobny wygląd do iPada Pro, ale niższą cenę początkową wynoszącą 599 USD. Spodziewamy się, że trafi do sprzedaży w piątek 23 października (tego samego dnia co iPhone 12 i 12 Pro), ale Apple nie potwierdziło tego podczas premiery.

Oprócz małych ramek i prostokątnych krawędzi iPad Air ma inne funkcje iPada Pro. Do ładowania i łączności używa USB-C zamiast Lightning, a także współpracuje z akcesoriami do iPada Pro, takimi jak klawiatura Magic Keyboard za 299 USD i nowy Apple Pencil 129 USD, który mocuje się magnetycznie z boku urządzenia. Ma również bardziej nowoczesny procesor Apple A14 Bionic, w porównaniu do chipa A12Z Bionic w tegorocznym iPadzie Pro, chociaż iPad Air ma sześciordzeniowy procesor zamiast ośmiu.

Apple iPad Air (2020)

Nowy, przeprojektowany iPad Air na rok 2020 zaczyna się od 599 USD z 64 GB pamięci i jest już dostępny w przedsprzedaży.

Istnieje jednak kilka funkcji iPada Pro, które nie dotarły do ​​bardziej przystępnego cenowo tabletu. Tym razem nie ma identyfikatora twarzy; zamiast tego otrzymujesz czujnik Touch ID wbudowany w boczny przycisk zasilania tabletu. 10,9-calowy wyświetlacz Air 2360 x 1640 jest również nieco mniejszy niż 11-calowy iPad Pro i nie ma wysokiej częstotliwości odświeżania 120 Hz. Oprócz aparatu nie ma też LIDARA, co może być przydatne w aplikacjach AR.

Jeśli jednak nie potrzebujesz tych konkretnych funkcji, iPad Air może być tańszą alternatywą. Z niecierpliwością czekamy na wypróbowanie go w naszej pełnej recenzji.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook