Różności i nowinki technologia

Możesz zaoszczędzić 50 USD na doskonałym Galaxy Buds Plus firmy Samsung

Niedawno oceniliśmy bezprzewodowe słuchawki douszne Samsung Galaxy Buds Plus jako najlepszą opcję, dzięki ich 11-godzinnej ciągłej żywotności baterii, obsłudze ładowania bezprzewodowego, ulepszonym mikrofonom i doskonałej jakości dźwięku. Zwykle kosztują 150 USD, ale możesz je kupić za niecałe 100 USD od renomowanego sprzedawcy w serwisie eBay. Jeśli nie masz nic przeciwko, aby uzyskać je w kolorze białym, który ma perłowy wygląd, kosztują 99 USD, chociaż czarne lub niebieskie opcje to 110 USD.

Ostatnim razem, gdy obejmowaliśmy ofertę Galaxy Buds Plus na początku lipca, 130 USD było najlepszą ceną, jaką do tej pory widzieliśmy.

: Amelia Holowaty Krales / The Verge

Jeśli nie chcesz wydawać tak dużo, Best Buy oferuje oryginalne odnowione Galaxy Buds w kolorze czarnym za jedyne 60 USD. Są również dostępne w kolorze białym za 75 USD. Mają ładowanie bezprzewodowe i dobrą izolację dźwięku, ale nie osiągają szczytów swojego następcy powyżej pod względem ciągłej żywotności baterii i jakości dźwięku. Mimo to w tej cenie nie są złym zestawem początkowym prawdziwie bezprzewodowych wkładek dousznych.

Więcej na temat przednich słuchawek bezprzewodowych Adorama oferuje Sony WF-1000XM3 za darmo, ale tylko przy zakupie nowego telefonu Sony Xperia 1 II, który kosztuje 1198 USD. Mój kolega Dieter Bohn zrecenzował go i umieścił telefon w najnowszym odcinku Edytor osadzone powyżej. Chociaż chwalił głęboki system aparatu i to, że jest jak dotąd najbardziej skoncentrowanym telefonem marki Sony, sam w sobie jest dość drogi. Chociaż, to znacznie lepsza okazja, gdy dostajesz te wkładki douszne za darmo.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook