Telefony

Możesz zaoszczędzić do 147 USD na zamówieniu w przedsprzedaży na najnowszego iPada M1 Pro lub iMaca

Po oficjalnym ujawnieniu w zeszłym tygodniu nowego modelu odświeżenia dla iMaca i iPada Pro, z których wszystkie są zasilane przez własny układ scalony Apple – chip M1 – rozpoczęły się dziś przedsprzedaż wszystkich trzech produktów.

Jak zauważył jako pierwszy 9to5Toys, Expercom oferuje zachętę, jeśli kupisz w przedsprzedaży którykolwiek z trzech nowych produktów M1, z dostępnymi do 147 USD oszczędności w zależności od wybranej konfiguracji, dzięki czemu po raz pierwszy którykolwiek z tych trzech zupełnie nowych produktów uzyskał rabat jeszcze.

Podstawowy M1 iMac jest dostępny w przedsprzedaży w Expercom już za 1233 USD (66 USD zniżki); ta konfiguracja obejmuje 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci. Jak wspomniano wcześniej, konfiguracje są różne, ale w przypadku wielu konfiguracji obowiązują obniżki cen.

Apple iMac z chipem M1

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najnowsze odświeżenie iMaca firmy Apple obejmuje odświeżoną konstrukcję i procesor M1 tego giganta technologicznego.

IPad Pro 2021 to pierwsze tablety Apple z procesorem M1. 11-calowy iPad Pro jest tańszy, a jego cena początkowa wynosi 799 USD. Ale Expercom oferuje model podstawowy, który obejmuje 128 GB pamięci tylko z Wi-Fi, za 750-49 USD od zwykłej ceny początkowej. Możesz także wybrać opcję uzyskania większej pamięci masowej lub obsługi sieci 5G, z których wszystkie różnią się ceną w zależności od wybranej konfiguracji.

iPad Pro (11-calowy, 2021, czip M1)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najnowszy 11-calowy iPad Pro firmy Apple jest wyposażony we własny procesor M1 firmy, Thunderbolt 4 i opcję dodania 5G.

Wraz z 11-calowym iPadem Pro, 12,9-calowy model otrzyma również odświeżenie modelu, które obejmuje chip M1. Ten flagowy tablet ma nowy ekran Liquid Retina XDR Mini LED i zaczyna się od 1099 USD za podstawową konfigurację pamięci 128 GB z Wi-Fi. Ale możesz kupić ten konkretny model za 1032 USD w Expercom z rabatem do 147 USD, jeśli uzyskasz najwyższą konfigurację pamięci oraz obsługę Wi-Fi i komórkową.

iPad Pro (12,9 cala, 2021, czip M1)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nowy flagowy iPad Pro firmy Apple ma procesor M1, a także nowy ekran Liquid Retina XDR Mini LED.

Zbliża się Dzień Matki; Jeśli szukasz dobrego prezentu dla swojej matki, Amazon Echo Show 8 może być dobrym gadżetem do rozważenia. Zwykle 130 USD, Amazon, Best Buy i Target mają urządzenie w sprzedaży za 105 USD. Jeśli szukasz więcej pomysłów na prezent na Dzień Matki, zapoznaj się z naszym Przewodnikiem po prezentach na Dzień Matki 2021.

Amazon Echo Show 8

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Inteligentny wyświetlacz Amazon za 130 USD wyposażony w jasny i ostry ośmiocalowy wyświetlacz.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook