Gry

Możesz zaoszczędzić do 21 USD na wybranych grach Nintendo Switch na dzień Mario

Dziś jest „Dzień 10 marca” i chociaż nie są to „urodziny” Mario (czyli 13 września), ten dzień ma zwykle jedne z najlepszych okazji na gry wydawane przez Nintendo. Nintendo rzadko udziela rabatów na swoje własne gry, więc jeśli niedawno kupiłeś Switch i chcesz zaopatrzyć się w niektóre gry, dziś jest dobry dzień, aby rozszerzyć swoją bibliotekę gier.

Kilku sprzedawców detalicznych – w tym Amazon, Best Buy, GameStop i Walmart – obniża ceny niektórych gier Nintendo, uzyskując do 21 USD oszczędności. Większość gier przedstawia wąsatego hydraulika, z których niektóre są dostępne za 39 USD, na przykład Super Mario Odyssey, Mario Tennis Aces, Nowy Super Mario Bros.U Deluxe, i Super Mario Maker 2. Inne oferty obejmują 40 USD za tytuły takie jak Mario Kart 8 Deluxe, Paper Mario: The Origami King, i Super Smash Bros. Ultimate.

Super Mario Odyssey

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najnowsza przygoda Mario jest jedną z jego najlepszych. Super Mario Odyssey zwykle kosztuje 60 USD (i jest obciążony wystarczającą ilością rozgrywki, aby uzasadnić koszt), ale teraz kosztuje 45 USD w Best Buy i Amazon.

Kontroler DualSense jest następcą DualShock 4 i posiada adaptacyjne wyzwalacze, wbudowany mikrofon i dotykowe technologie sprzężenia zwrotnego, które mają na celu dostarczanie lepszych informacji zwrotnych w grze. Dostajesz go, kupując konsolę PS5, ale jeśli chcesz chwycić inną lub chcesz użyć tego kontrolera na Steamie, możesz kupić jeden za 60 USD w Woot; to 10 dolarów mniej niż zwykła cena 70 dolarów.

DualSense

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Kontroler zaprojektowany dla PS5, wyposażony w adaptacyjne wyzwalacze, wbudowany mikrofon i dotykowe technologie sprzężenia zwrotnego.

Apple AirPods Pro to obecnie jedne z najlepszych prawdziwych bezprzewodowych słuchawek dousznych na rynku. Mój kolega Chris Welch nazwał AirPods Pro najlepszymi bezprzewodowymi słuchawkami dousznymi dla właścicieli iPhone’ów w zeszłym roku. Możesz zdobyć nową parę za 190 $ w Woot do wyczerpania zapasów.

Apple AirPods Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowe słuchawki douszne Apple z lepszą jakością dźwięku, redukcją szumów i dźwiękiem przestrzennym.

Jedną z najbardziej niekonwencjonalnych bezprzewodowych wkładek dousznych dostępnych obecnie na rynku jest Samsung Galaxy Buds Live. Pomimo dziwnej konstrukcji, te wkładki douszne w kształcie fasoli zapewniają potężny dźwięk i mają długą żywotność baterii. W tej chwili, jeśli nie masz nic przeciwko kupowaniu odnowionych, kosztują 60 USD w Best Buy (certyfikat Geek Squad).

Samsung Galaxy Buds Live (odnowiony)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Niekonwencjonalne bezprzewodowe słuchawki douszne Samsunga mają kształt fasoli, ale zapewniają potężny dźwięk i mają długi czas pracy na baterii.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook