GryNowości

Możesz zaoszczędzić do 50 USD na tabletach Amazon Fire HD

Prawie każdy model z linii przyjaznych dla budżetu tabletów Amazon’s Fire jest przeceniony. Fire HD 8 to dobra cena za 60 USD (zwykle 90 USD), a nawet Fire HD 8 Plus z nieco większą pamięcią RAM i obsługą ładowania bezprzewodowego kosztuje 30 USD; zamiast kosztować 110 dolarów, spada do 80 dolarów. Jeśli chcesz przejść do większego 10-calowego ekranu z rozdzielczością 1080p zamiast ekranu sub-FHD, Fire HD 10 jest lepszym wyborem. To 50 USD taniej od zwykłej ceny, do 100 USD.

Chociaż te ceny mogą być różne, wszystkie mają kilka cech wspólnych, które mogą ułatwić zakupy. Każdy z nich ładuje się przez USB-C i zawiera ładowarkę w pudełku (chociaż Fire HD 10 zawiera szybszą ładowarkę 9 W zamiast ładowarki 5 W, która jest wrzucana z Fire HD 8). Wszystkie mają również gniazda microSD, dzięki czemu można rozszerzyć pamięć, więc nie musisz się martwić o podstawową pojemność pamięci. Karta microSD 128 GB od Samsunga kosztuje 20 dolarów.

Dysk SSD Samsung T7

: Samsung

Samsung T7, jego najnowszy i najszybszy przenośny dysk SSD USB-C, jest w najniższej jak dotąd cenie w Amazon i B&H Photo. Ten model jest ulepszony w stosunku do T5, ponieważ wykorzystuje pamięć NVMe zamiast SATA, co skutkuje znacznie szybszymi prędkościami transferu. Na najniższym końcu tego, co jest dostępne, wersja 500 GB kosztuje 80 USD zamiast 110 USD. Jeśli chcesz wersję 1 TB, kosztuje to teraz 170 USD zamiast 200 USD. Wreszcie, najlepszy dysk 2 TB kosztuje 70 USD, a do 370 USD.

Samsung zdyskontował swoje zapasy odnowionych bezprzewodowych słuchawek Galaxy Buds Plus w kolorze czarnym do 90 USD. Inne kolory w stanie odnowionym kosztują 110 USD, a te zwykle kosztują 150 USD za nowe. Best Buy gwarantuje, że pojawią się one w stanie jak nowy, obejmującym wszystkie oryginalne akcesoria. Wolelibyśmy, aby były zupełnie nowe w tej cenie, ale to wciąż dobra okazja, biorąc pod uwagę, że Galaxy Buds Plus to nasz obecnie najlepszy wybór, jeśli kupujesz bezprzewodowe słuchawki douszne. Mają świetną żywotność baterii i jakość dźwięku, z ulepszonymi mikrofonami w porównaniu z oryginalnym modelem.

: CD Projekt Red

Wreszcie Best Buy udostępnia ofertę przedsprzedażową Cyberpunk 2077 dla Xbox One. (Ten zakup obejmuje bezpłatną aktualizację do wersji Xbox Series X). Jeśli zamówisz grę teraz w przedsprzedaży, otrzymasz 15% zniżki na bon podarunkowy Xbox. Best Buy ma dostępne ilości 25 $, 50 $ i 100 $. Na karcie podarunkowej o wartości 25 USD nie zaoszczędzisz dużo, ale z wyższej półki uzyskanie 100 USD będzie kosztować 85 USD.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook