GryNowościRTV

Możesz zaoszczędzić na klawiaturach bezprzewodowych Brydge dla iPada

Jeśli szukasz okazji w ten weekend, jest kilka, o których chcemy Ci powiedzieć. Jak to zwykle bywa, niektóre z nich miały miejsce w ciągu ostatnich kilku dni, ale inne to nowe, które pojawiły się niedawno.

Brydge organizuje wyprzedaż z okazji powrotu do szkoły na bezprzewodowych klawiaturach Bluetooth dla iPada, co powinno być pomocne, niezależnie od tego, czy fizycznie wracasz do klasy, czy po prostu wracasz do miejsca, w którym skończyłeś z domu. Jeśli masz iPada Pro (2018 lub najnowszą wersję 2020), jego klawiatury Brydge Pro, na zdjęciu powyżej, kosztują do 50 USD, do 100 USD za 11-calową klawiaturę i 130 USD za 12,9-calowy model.

Mój kolega Sam Byford przejrzał kilka klawiatur do iPada i pomyślał, że ta zapewnia najlepsze wrażenia podobne do laptopa, mówiąc: „Czuje się dokładnie jak laptop, dzięki czułym klawiszom i dobrze zaprojektowanym zawiasom, które przyczepiają się do rogów iPada i – co najważniejsze – pozwala łatwo wyjąć go i użyć tabletu ”.

Na wypadek, gdybyś to przegapił, iPadOS dodał obsługę myszy, a Brydge stworzył wersję tej klawiatury z wbudowanym gładzikiem (patrz zdjęcie powyżej). Są droższe (choć nie tak drogie jak Magic Keyboard firmy Apple), ale pozwalają zmienić iPada Pro w jeszcze bardziej zamiennik laptopa. Każdy z nich kosztuje 30 dolarów w Amazon, zaczynając od 170 dolarów za wersję 11-calową i 200 dolarów za większą wersję 12,9-calową. Aby otrzymać zniżkę, wystarczy kliknąć przycisk kuponu pod ceną na odpowiednich stronach produktów.

Jeśli posiadasz 10,2-calowego iPada siódmej generacji, Brydge również tworzy klawiaturę bezprzewodową dla tego modelu. Zwykle jest to 130 dolarów, ale teraz jest to 100 dolarów. Jest dostępny w trzech kolorach, podobnie jak iPad: srebrnym, gwiezdnej szarości lub złotym. Wygląda bardzo podobnie do powyższej klawiatury dla iPada Pro i jak widać na powyższym obrazku, nie jest grubszy niż sam iPad. Brydge twierdzi, że zapewnia roczną żywotność baterii na jednym ładowaniu, a klawisze są podświetlane.

5,5-calowy Pixel XL zawiązany w tej umowie to telefon po prawej stronie.
: James Bareham / The Verge

Oto kolejna oferta, która może być dobra dla studenta lub naprawdę każdego, kto szuka taniego, ale dobrego telefonu. Daily Steals ma zupełnie nowy zapas oryginalnego Google Pixel XL z 5,5-calowym ekranem OLED i 32 GB pamięci (w kolorze czarnym lub białym) i oferuje go Skraj czytelników za 95 $ z kodem oferty VERGEPIXL używane przy kasie. Pixel oficjalnie dobiegł końca, jeśli chodzi o oficjalne aktualizacje Androida (został wydany w 2016 roku), a Android 10 jest jego ostatnią dużą aktualizacją. Ale nadal może być dobrym rozwiązaniem, jeśli potrzebujesz tylko odblokowanego telefonu z Androidem z dobrym aparatem i takim, który działa z każdym amerykańskim operatorem.

Jak wspomniałem, same telefony są nowe, ale według Daily Steals pochodziły bezpośrednio z nadmiaru Google, a zatem nie były wyposażone w kabel do ładowania i adapter ścienny. Zasadniczo nie poddano ich obróbce opakowania. Tak więc Daily Steals dołączy do zakupu kabel i ładowarkę z rynku wtórnego. Te mają 90-dniową gwarancję w ramach Daily Steals.

Final Fantasy VII Remake na PS4 kosztuje obecnie 40 USD w Amazon, Best Buy, Walmart i Target. Mój kolega Andrew Webster nazwał to w swojej recenzji „ekscytującym, przemyślanym podejściem do klasyki”. Na wypadek, gdybyś nie był tego świadomy, plik FF7R obejmuje pierwszą część gry w Midgar. Ta sekcja nie jest zbyt długa w oryginalnym tytule, ale Square Enix całkowicie zmienił świat i wzbogacił go o więcej zadań, nowy system walki i kilka drobnych zmian w historii.

Legend of Zelda: Breath of the Wild

Walmart ma bardzo dużo do sprawdzenia, jeśli właśnie kupiłeś Nintendo Switch. Możesz pobrać dwa cyfrowe pliki do pobrania za 120 USD, a karta microSD o pojemności 128 GB jest dostępna bezpłatnie (zwykle około 30 USD) przy zakupie. Co lepsze, te cyfrowe pliki do pobrania są przeznaczone do gier, które musisz mieć, takich jak Mario Kart 8 Deluxe, The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Super Mario Odyssey, Mario Tennis Aces, i więcej. Możesz wybrać „Edytuj ten pakiet”, aby dopasować gry do swoich upodobań.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook