Gry

Myszy do gier PC firmy Logitech i Razer są dziś mocno przecenione

Niektóre z dzisiejszych najlepszych ofert dotyczą akcesoriów do gier komputerowych, a mianowicie myszy do gier. Przewodowa mysz do gier Razer Viper, pokazana powyżej, jest dobrą opcją, która jest obecnie mocno przeceniana zarówno w Amazon, jak i Best Buy. Zwykle 80 dolarów to 40 dolarów. Jest to krok naprzód pod względem specyfikacji w porównaniu z pozostałymi dwoma myszami wymienionymi poniżej, biorąc pod uwagę, że Viper ma szybsze i trwalsze przełączniki optyczne oraz większą czułość DPI. Jest to również mysz oburęczna, z bocznymi przyciskami kciuka po obu stronach, dzięki czemu została zbudowana z myślą o graczach prawo- lub leworęcznych.

Dzisiejsza umowa dotyczy czarnego G203 LightSync, pokazanego na tym zdjęciu po prawej stronie.
: Logitech

W Best Buy i Amazon prosta, ale oszałamiająca przewodowa mysz do gier G203 LightSync firmy Logitech kosztuje zaledwie 15 USD, czyli znacznie poniżej zwykłej ceny 40 USD. Chociaż ten model jest dostępny w wielu kolorach, obecnie oferuje tylko pętle w czarnej wersji z dostosowywanymi diodami LED wokół dłoni. G203 LightSync jest stosunkowo lekki pod względem funkcji, zawiera dwa boczne przyciski kciuka, przełącznik DPI i kółko przewijania. Ale jeśli potrzebujesz tylko podstaw, jest to wygodna mysz w użyciu.

: Amelia Holowaty Krales / The Verge

Bezprzewodowa mysz do gier Razer Basilisk X HyperSpeed ​​kosztuje również 40 USD (zwykle 60 USD). To dobry podstawowy model bezprzewodowy, który obsługuje Bluetooth i łączność bezprzewodową 2,4 GHz, z imponującymi deklaracjami do 450 godzin pracy baterii w trybie Bluetooth i 285 godzin w przypadku łączności bezprzewodowej 2,4 GHz. Moim ulubionym aspektem tego modelu jest jednak to, że ma konstrukcję, która bardziej otula twoją rękę niż modele wymienione powyżej.

: Dan Seifert / The Verge

Głośniki Google Nest Audio zwykle kosztują 100 USD za, ale za Slickdeals, Adorama oferuje dwupak za 169 USD. Ten pakiet pozwala zaoszczędzić 30 USD, co jest niczym, z czego można by się wyśmiewać, gdybyś chciał sparować stereo z dwoma głośnikami Nest Audio. Jak zauważył w swojej recenzji mój kolega Dan Seifert, świetnie brzmią w trybie stereo. A kto wie, może w końcu posłużą innym celom jako system dźwiękowy kina domowego.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook