NowościTelefony

Nadal możesz kupić zestaw AirPods za jedyne 100 USD

Jest kilka ofert, które opublikowaliśmy wczoraj, które warto dziś powtórzyć. Warto zauważyć, że nadal masz szansę zdobyć bezprzewodowe słuchawki douszne Apple AirPods za 100 USD, co jest jak dotąd najniższą ceną. Zwykle kosztują około 120 USD. Amazon jest jednym ze sprzedawców oferujących tę ofertę, a jeśli jesteś członkiem Costco, możesz kupić ofertę online lub w sklepie, jeśli wolisz robić zakupy tam. Warto zauważyć, że ten model AirPods jest dostarczany z przewodowym etui ładującym, a nie z zestawem za 160 USD, który zawiera etui do ładowania bezprzewodowego. Ale biorąc pod uwagę, że są to ten sam produkt, pomijając etui ładujące, dziś jest to świetna okazja.

AirPods

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Pierścień Floodlight Cam

Kamera Ring’s Floodlight Cam jest również dostępna w kolorze białym.
Obraz: Pierścień

Zanim przejdę do kolejnych świetnych ofert z wczoraj, oto nowa oferta Daily Steals. To oferuje Skraj czytelnikom ekskluzywną ofertę na kamerę Ring Floodlight Cam, która ma zintegrowaną kamerę i syrenę. Zwykle 230 USD dla kupujących, 210 USD, gdy używasz kodu oferty VERGERFLD przy kasie. Możesz użyć tego kodu, aby uzyskać zniżkę na czarną lub białą kamerę Floodlight Cam, obie są nowe i objęte roczną gwarancją przez Ring.

Według narzędzia do śledzenia cen CamelCamelCamel, ten model został sprzedany na Amazon już za 190 USD, przy czym częstsza sprzedaż ma miejsce w przedziale od 200 do 210 USD. Biorąc jednak pod uwagę, że obecnie nie ma żadnych ofert, dzisiejsza wyprzedaż z Daily Steals jest świetna.

Zeszłej nocy Amazon rozpoczął kilka ofert sprzed Czarnego Piątku na swoich tabletach Fire. Chociaż prawdopodobnie nie zadowolą one osób, które chcą takiej wydajności i wyboru aplikacji, jakie może zaoferować najnowszy iPad, trudno jest przebić wartość tabletów Amazona. Godne uwagi w tej wyprzedaży jest to, że są to najlepsze ceny w historii i są tak niskie, że jestem sceptyczny, że będą lepsze w Czarny piątek. Oczywiście, o tym się przekonamy. Ale teraz wydaje się, że jest to dobry moment, aby złapać tablet, jeśli jest na twojej lub innej liście życzeń.

Więcej ofert na tablety Fire znajdziesz w poście mojego kolegi Taylora Lylesa.

Amazon Fire HD 8 (2020)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Linia 8-calowych tabletów Amazon Fire HD z 32 GB pamięci (plus obsługa microSD). Model podstawowy spadł do 55 USD w Amazon lub 75 USD, jeśli szukasz Fire HD 8 Plus, który obsługuje ładowanie bezprzewodowe.

Amazon Fire HD 10 (2019, 32 GB)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

10,1-calowy tablet Amazon Fire HD z 32 GB pamięci (z obsługą microSD) i ładowaniem USB-C kosztuje 80 USD w Amazon. Zwykle jest to 150 USD, więc jest to ogromna obniżka ceny – taka, która pasuje do oferty Prime Day.

Omówiliśmy również tę bardzo dobrą ofertę na Samsung Galaxy S20 i S20 Plus w serwisie eBay. Te telefony są sprzedawane przez firmę Microsoft, więc możesz ufać, że są godne zaufania. Ceny obu telefonów są najlepsze, jakie kiedykolwiek były, z S20 do 650 USD, a S20 Plus do 800 USD. Oba telefony oferują szybkie specyfikacje, a także dobre aparaty i płynne ekrany OLED o częstotliwości odświeżania 90 Hz.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook