Gry

Nadal możesz zaoszczędzić na prezentach technicznych przed świętami

Zbliżają się święta, a my właśnie wkraczamy w trudny czas na kupowanie prezentów. Jeśli nie dokonałeś wyboru, możliwe, że prezenty mogą nie dotrzeć tam, gdzie powinny, na czas – chyba że zapłacisz za pilną wysyłkę lub skorzystasz z usług odbioru przy krawężniku. Wiem, że to duża presja, ale jeśli jesteś gotowy dokonać kilku zakupów dla fanów technologii w swoim życiu, mamy kilka sugestii z ostatniej chwili, które również okazują się być dobrymi okazjami. W zależności od sprzedawcy mogą one nie dotrzeć na czas na święta, ale liczy się myśl, prawda? Masz to!

: Chris Welch / The Verge

Najnowsze bezprzewodowe słuchawki douszne Pixel Buds firmy Google rzadko są objęte rabatem, ale w sklepie internetowym Antonline są tańsze o 35 USD. Zwykle 179 $, to 144 $ po wpisaniu kodu farma mrówek przy kasie. Ta oferta jest dostępna do 20 grudnia.

: Chris Welch / The Verge

Zawsze popularne bezprzewodowe słuchawki Sony WH-1000XM4 z redukcją szumów kosztują w kilku sklepach 278 USD, co jest taką samą zniżką w wysokości 72 USD, jaką widzieliśmy kilka razy w tym sezonie. Zwykle 349 USD, to solidna opcja, jeśli chcesz wysokiej jakości dźwięku i skutecznej redukcji szumów.

Apple AirPods Pro nadal sprzedaje się w świetnej cenie w Woot. 190 $ to najlepsza cena na święta.

Apple AirPods Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowe słuchawki douszne Apple z lepszą jakością dźwięku, redukcją szumów i dźwiękiem przestrzennym.

Seria inteligentnych wyświetlaczy Amazon Echo Show właśnie otrzymała obsługę Zoom, dzięki czemu możesz łatwo rozpocząć rozmowę wideo z rodziną podczas wakacji. Najbardziej przystępnym modelem jest Echo Show 5, który u niektórych sprzedawców kosztuje zaledwie 45 USD. Jeśli chcesz mieć większy wyświetlacz i lepszą wydajność dźwięku, sprawdź Echo Show 8 za 80 USD.

Amazon Echo Show 5

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

W pełni funkcjonalny inteligentny wyświetlacz Amazon, który jest czymś więcej niż tylko budzikiem.

Amazon Echo Show 8

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Inteligentny wyświetlacz Amazon za 130 USD wyposażony w jasny i ostry 8-calowy wyświetlacz.

Zwiększenie domowego sygnału Wi-Fi nigdy nie jest złym pomysłem. Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich ma konfigurację z jednym routerem, która po prostu nie pasuje do stylu życia w domu, do którego zmusiła nas pandemia, zapoznaj się z ofertą obejmującą trzypak Eero 6 mesh Wi- Routery Fi. Zwykle 279 USD, możesz je zdobyć za 223 USD w Best Buy i Amazon.

Router siatkowy Eero 6 (trzy sztuki)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

System routerów kratowych Eero 6 obejmuje do 5000 stóp kwadratowych i jest dobry dla prędkości Internetu do 500 Mb / s. Obsługuje również Zigbee do łączenia inteligentnych urządzeń domowych.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z Nintendo Switch i potrzebujesz niektórych gier, kilka z najlepszych jest przecenionych, w tym Pokmimon Miecz i Tarcza, Animal Crossing: New Horizons, i Super Smash Bros. Ultimate.

Miecz i tarcza Pokémon

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nadal możesz zaoszczędzić 20 USD na zwykłym koszcie jednego z nich Miecz Pokémon lub Tarcza dla konsoli Nintendo Switch. Zwykle 60 dolarów spada do 40 dolarów.

Animal Crossing: New Horizons

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najnowszy Przejście dla zwierząt gra była popularnym wyborem do grania podczas pandemii, ponieważ pozwala wyjść na zewnątrz i cieszyć się życiem z sąsiadami i przyjaciółmi. Po prostu fajnie się gra.

Super Smash Bros. Ultimate

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najnowsza bijatyka Nintendo stawia przeciwko sobie ukochane postacie z serii firmy (a także wiele osób spoza własnego królestwa Nintendo).

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook