Nowości

Nadchodzi szybsze Wi-Fi 6 Eero

Eero, firma Amazon zajmująca się sieciami domowymi, może wkrótce wypuścić swoje pierwsze routery obsługujące Wi-Fi 6, według pary wycieków. ZatzNotFunny informuje, że dwa urządzenia – Eero 6 Gateway i Eero 6 Extender – trafiły do ​​FCC, a także opublikowały zdjęcie pudełka trzeciego urządzenia, Eero Pro 6.

Wi-Fi 6 to najnowsza wersja standardu Wi-Fi, która zapewnia większe prędkości i lepszą obsługę większej liczby urządzeń podłączonych do jednego routera. Eero dodaje obsługę nowego standardu nieco później niż niektórzy konkurenci, którzy mieli produkty Wi-Fi 6 dostępne w zeszłym roku. Jednak w tym roku ceny routerów Wi-Fi 6 zaczęły osiągać bardziej popularne ceny i są teraz znacznie szerzej dostępne.

Etykieta routera opublikowana przez FCC.
: FCC

jednego z urządzeń pojawia się w innym dokumencie FCC, chociaż nie jest jasne, które z nich.
: FCC

Jeśli chodzi o specyfikacje, nowa brama i wzmacniacz zasięgu Eero będą podobno urządzeniami dwuzakresowymi, podczas gdy router Eero Pro 6 będzie trójpasmowy, co wskazuje, że powinien być zdolny do większych prędkości. Oczekuje się, że dwupasmowa brama będzie miała parę portów Ethernet, a także port USB-C do ładowania, ale przedłużacz podobno będzie miał tylko port ładowania. Wydaje się również, że routery zawierają sprzęt obsługujący protokół bezprzewodowy Zigbee, który ZatzNotFunny notatki mogą pozwolić im łączyć się z urządzeniami, takimi jak inteligentne żarówki, bez konieczności przechodzenia przez koncentrator Zigbee.

Nie wiadomo, kiedy nowe urządzenia zostaną wydane, ale zbliżamy się rok, odkąd Amazon wykorzystał swoje wydarzenie z końca września 2019 r., Aby ogłosić nowy sprzęt Eero wraz z wieloma nowymi urządzeniami obsługującymi Alexę. Jeśli w tym roku będzie przebiegał według podobnego harmonogramu, oficjalne ogłoszenie może nie być daleko.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook