GryNowości

Najbardziej romantyczne miejsca na randkę w „Super Mario 3D World”

Co najbardziej romantyczna randka, o której możesz pomyśleć? Spacerując ręka w rękę po parku w Paryżu, kolacja przy świecach na dachu Nowego Jorku… czy łączenie Para-Biddybuds z Princess Peach? W tym roku gwiazdy się zrównały i wreszcie mogłem spędzić Walentynki dokładnie tak, jak zawsze chciałem: grać Super Mario 3D World przez 12 godzin bezpośrednio w trybie współpracy online.

Jestem pewien, że dla wielu jest to sytuacja znana, mój partner i ja nie mogliśmy zobaczyć się osobiście w te Walentynki. Blokada Wielkiej Brytanii nadal obowiązuje, a poza tym mieszkamy kilkaset mil od siebie. Na szczęście Nintendo wkroczyło, aby uratować sytuację. „Nowe i ulepszone” wydanie Super Mario 3D World obsługuje lokalną i internetową kooperację z maksymalnie czterema graczami, co jest dużym bonusem dla tych z nas, którzy mają trudności ze spędzeniem czasu z tą wyjątkową osobą (lub kimś, nie oceniam). Wydawało się, że to całkiem niezły sposób na spędzenie razem czasu. Ale w tym roku chciałem trochę podnieść stawkę: byliśmy osobno na Boże Narodzenie, Nowy Rok, a nawet moje urodziny. „Co jest bardziej romantycznego niż granie w gry wideo?” Słyszę, jak pytasz. Cóż, powiem ci: granie w grę wideo przez 12 godzin bez przerwy.

W idealnym świecie nigdy nie obudziłbym się o wschodzie słońca w niedzielny poranek. Obudziłem się na wsi na obrzeżach Cambridge i zobaczyłem cienką mgiełkę wiszącą nad trawnikiem za moim oknem. Kiedy zalogowałem się na Discordzie, aby rozpocząć rozmowę z moim partnerem, zostałem przetransportowany, a moje uszy były wypełnione skrzeczeniem mew na południowym wybrzeżu. Pomimo posiadania Wii U, nigdy nie grałem w oryginał Super Mario 3D World; w rzeczywistości wydaje mi się, że nawet nie zdawałem sobie sprawy, że istnieje, więc nie mam pojęcia, w co się pakuję. Z drugiej strony mój partner jest koneserem Super Mario i zapewnia mnie, że czeka nas wspaniałe doświadczenie.

Na szczęście ma rację. Pierwsze kilka godzin upływa niezauważone, przerywane pięciominutowymi przerwami na herbatę i sporadycznymi kroplami do Internetu. Wraz ze wzrostem trudności nastrój się zmienia: rozmawiamy coraz mniej i bardziej zsynchronizowani ze sobą. W jednej chwili jesteśmy kotami polującymi na króliki po trawiastych równinach, w następnej biegamy po kręgach wokół Goombas na gigantycznych łyżwach. Poruszamy się w doskonałej harmonii. Gdy miniemy półmetek, moje zmęczenie zaczyna się pojawiać. Nie potrafię ugiąć funta tak, jak kiedyś: bolą mnie plecy, a kciuki sztywnieją. Są chwile, kiedy mam ochotę rzucić palenie, ale walczymy dalej w imię miłości.

Zanim się zorientuję, słońce zachodzi i dzień się skończył. Włożyliśmy w to nasze serce i duszę Super Mario 3D World, a to w zamian zapewniło nam zabawne i relaksujące Walentynki, które znacznie przerosły nasze oczekiwania. Coś, co oboje zgodziliśmy się, to fakt, że są pewne etapy, które sprzyjają romansowi znacznie bardziej niż inne, więc pozwoliłem sobie skompilować te tutaj. Bez zbędnych ceregieli, oto najbardziej romantyczne miejsca na randki w Super Mario 3D World (w przypadkowej kolejności).

Super Bell Hill

Jako pierwszy etap Super Bell Hill jest prostym i bezproblemowym miejscem randkowym. Spaceruj po trawiastych stokach lub podziwiaj widok na morze w dopasowanych kombinezonach dla kota.

Dzięki uprzejmości Nintendo

Plessie’s Plunging Falls

Wskocz na pokład tego ogromnego wodnego stworzenia, aby przeżyć coś podobnego do przemierzania kanałów Wenecji.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook