RTV

Najlepsza konfiguracja Sonos: jakie głośniki i soundbary kupić?

Jeśli chcesz połączyć kilka głośników w sieć w większym pomieszczeniu lub pokojach połączonych, jest to najtańszy sposób na zrobienie tego. Sonos współpracował z Ikei nad tym głośnikiem półkowym, dlatego jest tańszy i nieco mniej nieskazitelny niż inne w tym przewodniku. Minęło trochę czasu, odkąd głośnik Sonos miał fizyczne przyciski, na przykład. Wygląda na to, że brzmi prawie tak dobrze, jak Sonos One. Możesz zamontować go bezpośrednio na ścianie lub postawić pionowo na półce z książkami lub stole.

Nie przyjmuje bezpośrednio poleceń audio, ponieważ nie ma mikrofonu, więc potrzebujesz głośnika Sonos One, głośnika Google lub głośnika Alexa, na który możesz krzyczeć, jeśli chcesz sterować nim za pomocą głosu. Poza tym robi wszystko, czego chciałbyś, żeby zrobił Sonos.

Sonos i Ikea stworzyli również wyjątkową lampę stołową, która kosztuje 189 dolarów i również świetnie brzmi; jeśli podoba ci się jego styl, zrób to. Przeczytaj naszą podwójną recenzję, aby dowiedzieć się więcej.

Głośnik na półkę Sonos / Ikea Symfonisk kosztuje 100 dolarów w Ikea


3. Najlepszy przenośny głośnik (z Bluetooth)

Sonos Move

: Sonos

Jeśli potrzebujesz głośnika, który może podążać za tobą na podwórko, a nawet na wycieczkę na plażę, wypróbuj Move ((8/10, WIRED poleca). Jest mocniejszy niż standardowy Sonos One i wykorzystuje wbudowany układ mikrofonów aby dostosować dźwięk do dowolnego środowiska, w którym go umieścisz.

Wyróżnia się wśród głośników Sonos, ponieważ jest wodoodporny, ma 11 godzin pracy na baterii i może łączyć się z telefonem przez Bluetooth, jeśli wyjmiesz go poza sieć Wi-Fi. Te funkcje pomogły mu stać się jednym z naszych ulubionych głośników Bluetooth, chociaż z pewnością są tańsze opcje.

Sonos Move kosztuje 399 USD w Amazon i 399 USD w Sonos.com

Stacjonarna alternatywa: Jeśli chcesz czegoś mocniejszego, ale nie tak przenośnego, Sonos Five to lepszy wybór. Kosztuje 499 USD w Amazon i Sonos.com, ma sześć cyfrowych wzmacniaczy klasy D, trzy głośniki wysokotonowe i trzy głośniki średniotonowe. Umieściłem jeden w największym pokoju w moim mieszkaniu i szczerze mówiąc, miał więcej mocy niż potrzebowałem.


4. Najlepszy soundbar Sonos (dla większości)

: Sonos

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook