GryOprogramowanie

Najlepsze aplikacje do tworzenia lepszych nawyków (i trzymania się ich)

Jeśli po prostu wymienienie swoich nawyków nie prowadzi Cię do trzymania się ich, rozważ Goalify: ta aplikacja wykorzystuje przypomnienia, wskazówki i harmonogramy, aby upewnić się, że dajesz sobie największą szansę na sukces, i możesz dołączyć do znajomych, aby dodatkowy poziom odpowiedzialności. Dzięki bezpłatnej wersji aplikacji możesz śledzić jednocześnie trzy cele.

Goalify jest niezwykle elastyczna pod względem tego, co można śledzić i jak można to śledzić, a interfejs aplikacji jest czysty i dopracowany – nic dziwnego, że aplikacja oferuje plan premium do użytku profesjonalnego lub biznesowego, ponieważ zapewnia tego rodzaju klimat. Absolutnie warte wypróbowania, jeśli chcesz uzyskać kompletne rozwiązanie celu i nawyków z dużą ilością dołączonych funkcji.

Freemium na Androida i iOS

Habitica

Habitica VIA DAVID NIELD

Habitica dodaje trochę grywalizacji do procesu kształtowania nawyków, zamieniając twoje wysiłki codziennego czytania lub zawsze sprzątania wieczorem w grę – wraz z postaciami, poziomami i wyzwaniami. Jeśli naprawdę chcesz wystawić się na próbę, możesz używać Habitica z krewnymi lub przyjaciółmi i sprawić, by byli uczciwi i na dobrej drodze.

Wprowadzasz nawyki, w które chcesz się rozwinąć, podając tyle szczegółów lub tak mało szczegółów, ile chcesz, a Habitica rzuci Ci wyzwanie, abyś trzymał się ich za pomocą przypomnień i wykresów postępu. Gdy odhaczysz pewne nawyki i kamienie milowe, możesz ulepszyć swojego awatara w grze, odblokować dodatkowe funkcje i zdobyć kilka nagród (takich jak odcinek ulubionego programu telewizyjnego).

Freemium na Androida i iOS

kalendarz Google

Google VIA DAVID NIELD

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook