Różności i nowinki technologia

Najlepsze głośniki Sonos są w sprzedaży w Cyberponiedziałek (2020)

Sonos jest jeden z te marki. Podobnie jak Nintendo, Apple i Tesla, Sonos tworzy sprzęt, który wygląda niesamowicie, działa dobrze i zasadniczo nigdy nie trafia do sprzedaży. Gdybyś zapytał kogoś z zespołu WIRED Gear, jak zaoszczędzić pieniądze na głośnikach Sonos, powiedzielibyśmy, że najlepszym rozwiązaniem jest sprawdzenie, czy są odnowione lub otwarte, ponieważ rabaty są tak rzadkie.

Z wyjątkiem dnia dzisiejszego. Jest Cyberponiedziałek, a setki produktów – w tym głośniki Sonos – czekają na wiele okazji. Możesz zaoszczędzić na Sonos One, Sonos Beam, Sonos Move i nie tylko w ramach firmowej wyprzedaży w Cybernetyczny poniedziałek. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat każdego rabatu. Te oferty prawdopodobnie skończą się dziś wieczorem, a niektóre mogą zostać wyprzedane w ciągu dnia, więc jeśli jesteś na rynku Sonos, to dobry czas, aby je zdobyć. Zawsze dobrze jest sprawdzić ponownie, jeśli twój pożądany przedmiot zostanie wyprzedany, ponieważ sklepy czasami dodają więcej zapasów.

Sonos był oryginalną firmą zajmującą się inteligentnymi głośnikami bezprzewodowymi i jest ulubioną firmą, ponieważ jej produkty brzmią niesamowicie, łączą się z większością aplikacji i asystentów głosowych oraz łatwo łączą się w sieci. Gorąco polecamy sprawdzenie nasz przewodnik zakupów Sonos aby uzyskać wskazówki, które głośniki będą dla Ciebie najlepsze.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Sonos One

: Sonos

Inteligentny głośnik Sonos One (2.generacji) za 149 USD (50 USD zniżki)

Amazon, sklep Sonos

To najlepszy głośnik Sonos, a także jeden z najlepszych inteligentnych głośników. Jest kompaktowy, współpracuje z asystentami głosowymi, a dźwięk jest wystarczająco mocny, aby wypełnić większość pomieszczeń. Więcej na ten temat przeczytasz w naszej recenzji.

Jeśli kupujesz wielokrotności, możesz odebrać dwupak za 100 USD zniżki.

Sonos One SL

: Sonos

Sonos One SL za 129 USD (50 USD zniżki)

Sklep Sonos, Amazon

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook