Nowości

Najlepsze oferty Amazon Echo listopad 2020

Jeśli chodzi o inteligentne głośniki Echo, Amazon ma do wyboru mnóstwo urządzeń. Przy tak wielu obecnie dostępnych urządzeniach Echo istnieje urządzenie na każdą okazję. Może po prostu chcesz dodać Alexę do pokoju lub szukasz urządzenia Echo, które pozwoli Ci łatwo zarządzać innymi produktami inteligentnego domu. Niezależnie od powodu, są to najlepsze obecnie dostępne oferty Echo.

Amazon Echo Dot z wyświetlaczem LED
: Dan Seifert / The Verge

W tym roku Amazon wypuścił czwartą generację kropki echa, ale wygląda bardziej sferycznie niż rzeczywista kropka. Ale nie martw się, Amazon nie zaprzestał produkcji Echo Dot trzeciej generacji, która nadal zachowuje kształt kropki.

Obecnie cena Echo Dot trzeciej generacji często spada; Najniższa cena, do jakiej ten konkretny model kiedykolwiek spadł, wyniosła 19 USD w Prime Day 2020. W tej chwili możesz go kupić za 30 USD od Amazon, Best Buy i Target.

Jeśli chcesz kontrolować jedno światło w swoim domu za pomocą Echo Dot, Amazon ma również umowę, w której możesz zdobyć urządzenie i jedną żarówkę Bluetooth za 30 USD, obniżając 20 USD od normalnej ceny detalicznej tego pakietu.

Wraz z wprowadzeniem na rynek czwartej generacji Echo Dot, nie widzieliśmy żadnych drastycznych obniżek cen. Ale była promocja przedsprzedażowa, która pozwoliła ci kupić dwa urządzenia Dot za 100 $, obniżając o 16% normalną cenę detaliczną.

Amazon Echo Dot (po lewej) i Echo (po prawej)
: Dan Seifert / The Verge

Oprócz odświeżenia Echo Dot, Echo otrzymało również zaktualizowany wygląd. Podobnie jak Echo Dot czwartej generacji, Amazon Echo 2020 zawiera również projekt w kształcie kuli, ale jest zauważalnie większy niż Echo Dot, gdy porównujesz rozmiar.

Jeśli szukasz tylko jednego Amazon Echo, niestety obecnie nie ma żadnych aktywnych ofert. W Best Buy istnieje obecnie jedna aktywna umowa, która zapewnia dwa urządzenia Amazon Echo za 170 USD, co obniża o 30 USD normalną cenę detaliczną.

Amazon Echo 2020 (dwupak)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Czwarta generacja Amazon Echo, która porzuca projekt cylindra na rzecz wyglądu w kształcie kuli. Możesz zaoszczędzić 30 USD na tym modelu, jeśli kupisz dwa, co obniży koszt do 170 USD.

Echo Show 5
: Dan Seifert / The Verge

Jeśli szukasz urządzenia Echo, które działa bardziej jako inteligentny zegar niż głośnik do rozrywki, Echo Show 5 jest jednym z dwóch inteligentnych wyświetlaczy do rozważenia. Echo Show 5 zawiera 5,5-calowy wyświetlacz, dzięki czemu można go łatwo zmieścić w dowolnym miejscu w domu. Urządzenie zawiera nie tylko wbudowaną kamerę, ale także fizyczną migawkę, która pozwala zablokować widok kamery, utrzymując zawsze włączony mikrofon.

Echo Show 5 zwykle kosztuje 90 USD, aw Prime Day 2020 widzieliśmy, że urządzenie spadło do zaledwie 45 USD. Teraz możesz kupić urządzenie za 75 USD w Amazon, Best Buy i Target, obniżając jego normalną cenę o 15 USD.

Amazon Echo Show 5

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

W pełni funkcjonalny inteligentny wyświetlacz Amazon, który jest czymś więcej niż tylko budzikiem.

Echo Show 8
: Dan Seifert / The Verge

Amazon’s Echo Show 8 zapewnia większy wyświetlacz i kosztuje 40 USD więcej. Posiada ośmiocalowy wyświetlacz, dzięki czemu jest o kilka cali większy niż Echo Show 5. W zestawieniu z Google Nest Hub, który jest jego najbliższym konkurentem pod względem ceny i funkcjonalności, Echo Show 8 jest lepszą opcją dla kilka powodów: ma nieco większy wyświetlacz, lepsze głośniki i kamerę, co pozwala podwoić inteligentny ekran jako urządzenie do rozmów wideo.

Zwykle to urządzenie kosztuje 130 USD, ale w przeszłości miało kilka dobrych obniżek cen. Widzieliśmy, jak urządzenie spadło do 65 USD, ale jeśli jesteś teraz gotowy, aby ugryźć kulę, Echo Show 8 jest teraz dostępny za 105 USD w Amazon, Best Buy i Target.

Echo Show 8

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Inteligentny wyświetlacz Amazon za 130 USD wyposażony w jasny i ostry ośmiocalowy wyświetlacz. Możesz teraz kupić ten produkt za 105 USD w Amazon, Best Buy i Target.

Amazon’s Echo Studio
: Dan Seifert / The Verge

Jeśli interesuje Cię inteligentny głośnik Alexa z lepszą jakością dźwięku, a także obsługą Dolby Atmos, Echo Studio to produkt Amazon, który możesz chcieć kupić.

W tej chwili nie ma aktywnych ofert na nowe Echo Studio, ale możesz kupić odnowione Echo Studio za 160 USD. Widzieliśmy, że cena nowego Echo Studios spada do 150 USD i czasami kilka interesujących pakietów.

Echo Studio (odnowiony)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Wspaniale brzmiący inteligentny głośnik obsługujący wiele serwisów strumieniowych. Możesz teraz kupić odnowiony model za 160 USD w Amazon.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook