GryNowościRTV

Najlepsze oferty Apple w Amazon Prime Day 2021

Amazon Prime Day to wydarzenie – co zrozumiałe – poświęcone wszystkim rzeczom Amazon, ze znacznymi zniżkami na szereg urządzeń Echo, Fire TV i Kindle, a także wrażliwym na czas bufetem ofert zarówno od znanych, jak i mało znanych producentów . Apple jest jednym z nich i chociaż firma nadal pobiera premię, Prime Day 2021 to szansa na zaoszczędzenie między innymi na Apple Watch, nowym MacBooku lub parze AirPods.

Poniżej zebraliśmy najlepsze oferty Apple dostępne na Prime Day, z których niektóre pochodzą od sprzedawców detalicznych prowadzących własne oferty anty-Prime Day. Jeśli jesteś otwarty na inne zniżki, które nie są oferowane przez Apple, przygotowaliśmy również przewodnik przedstawiający najlepsze oferty Prime Day w różnych kategoriach, w tym na laptopy, telewizory i gry.

Najlepsze oferty AirPods na Prime Day

Apple AirPods Pro

Flagowe słuchawki douszne Apple poprawiają jakość zwykłych słuchawek AirPods dzięki lepszej jakości dźwięku, doskonałej aktywnej redukcji szumów i wciągającemu dźwiękowi przestrzennemu.

Najlepsze oferty Apple Watch na Prime Day

Apple Watch Series 6 (GPS)

Najnowszy flagowy produkt do noszenia firmy Apple ma zawsze włączony wyświetlacz i nowe czujniki, które umożliwiają monitorowanie poziomu tlenu we krwi.

Najlepsze oferty na Maca na Prime Day

Apple MacBook Air z M1

Apple MacBook Air to laptop klasy podstawowej z nowym, niestandardowym układem krzemowym firmy Apple o nazwie M1. Jest wyposażony w 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci i nie ma wentylatora. Obecnie jest dostępny w Amazon za 900 USD (kupon obowiązuje przy kasie).

Najlepsze oferty na iPada na Prime Day

Apple iPad Air (64 GB, Wi-Fi)

iPad Air 2020 ma cieńsze ramki wokół wyświetlacza i przeniósł czujnik odcisków palców Touch ID na przycisk zasilania, który znajduje się na górze urządzenia.

Najlepsze oferty Apple TV na Prime Day

Apple TV 4K (32 GB)

Apple odświeżył swój dekoder za pomocą znacznie szybszego układu A12 Bionic, który obsługuje Dolby Atmos i HDR o wysokiej częstotliwości odświeżania 4K. Warto zauważyć, że ten model zawiera ulepszony pilot Siri Remote, który ma okrągłe kółko do klikania.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook