GryTelefony

Najlepsze oferty GameStop w Czarny piątek: do 50% zniżki na wybrane gry na PS4, Xbox One i Switch

Jeśli jesteś graczem, który chce rozszerzyć swoją bibliotekę gier, ta pora roku jest idealnym czasem, aby zdobyć mnóstwo gier za mniej. Podobnie jak wielu innych sprzedawców detalicznych, GameStop obniża ceny wielu produktów.

Pamiętaj, że jeśli chcesz kupić konsolę nowej generacji od sprzedawcy, zapasy są ograniczone. GameStop potwierdził, że wszystkie jego lokalizacje będą miały PS5 i Xbox Series X do zakupu w Czarny piątek, ale w każdym sklepie będą tylko dwie jednostki na konsolę, a zakupy będą ograniczone do jednej konsoli na klienta.

Jeśli nie planujesz kupować konsoli nowej generacji, możesz skorzystać z mnóstwa ofert gier. Wiele gier wydanych na PS4, Switch i Xbox One jest mocno przecenionych. w tym niektóre z najpopularniejszych gier wydanych w tym roku, takie jak Doom Eternal, Ghosts of Tsushima, The Last of Us Part II, i Watch Dogs: Legion.

The Last of Us Część II.
: Sony

Oferty gier Sony PlayStation

The Legend of Zelda: Link's Awakening

The Legend of Zelda: Link’s Awakening.

Oferty gier Nintendo Switch

Ori and the Will of the Wisps

Ori and the Will of the Wisps.

Oferty gier Microsoft Xbox

  • Możesz otrzymać trzymiesięczną subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate za 30 USD (zwykle 45 USD)

  • Możesz kupić zewnętrzny dysk twardy o pojemności 2 TB za 70 USD (zwykle 80 USD). To świetny sposób na przechowywanie starszych gier, jeśli planujesz uaktualnić / posiadać Xbox Series X / S, aby nie zużywać ograniczonej przestrzeni na dysku SSD.

  • Watch Dogs Legion wynosi 37 USD (zwykle 60 USD). Gra jest również dostępna na PS4, PS5 i Xbox Series X / S.Jeśli kupisz dowolną wersję i uaktualnisz ją do następcy tej konsoli, otrzymasz bezpłatną wersję następnej generacji.
  • Ori and the Will of the Wisps wynosi 15 USD (zwykle 30 USD). Jeśli posiadasz lub kupisz Xbox Series X / S, otrzymasz bezpłatną aktualizację do tej gry za pośrednictwem Smart Delivery.
  • FIFA 21 wynosi 27 USD (zwykle 60 USD). Gra jest również dostępna na PS4, a jeśli kupisz dowolną wersję i uaktualnisz ją do następcy tej konsoli, otrzymasz wersję następnej generacji bezpłatnie do FIFA 22 wydania
  • Madden NFL 21 wynosi 27 USD (zwykle 60 USD). Gra jest również dostępna na PS4, a jeśli kupisz dowolną wersję i uaktualnisz ją do następcy tej konsoli, otrzymasz wersję następnej generacji bezpłatnie do Madden 22 wydania
  • Doom Eternal wynosi 17 USD (zwykle 60 USD). Gra jest również dostępna na PS4.
  • Biegi 5 wynosi 10 USD (zwykle 30 USD). Jeśli posiadasz lub kupisz Xbox Series X / S, otrzymasz bezpłatną aktualizację do tej gry za pośrednictwem Smart Delivery.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook