GryTelefony

Najlepsze oferty Google w Czarny piątek: Amazon, Best Buy, Target i Walmart

Linia produktów Google znacznie się rozszerzyła na przestrzeni lat, a wiele z nich jest przecenionych na Czarny piątek. Możesz znaleźć zniżki na inteligentne głośniki i inteligentne wyświetlacze Nest, routery Wi-Fi typu mesh, telefony Pixel, zestawy do gier Stadia i inteligentne termostaty.

Większość sprzedaży jest dostępna w różnych sklepach; poniżej zebraliśmy najpopularniejsze z nich.

Jeśli szukasz jeszcze więcej okazji w Czarny piątek, koniecznie sprawdź naszą stale aktualizowaną listę najlepszych ofert.

Oferty telefonów Google Pixel

W tym roku nie ma dużej sprzedaży na telefonach Pixel Google, ale jeśli oglądałeś Pixel 5 lub 4A 5G, jest kilka sposobów, aby zaoszczędzić kilka dolarów.

Google Pixel 5 (unlocked)

Prices taken at time of publishing.

Google’s latest flagship phone comes in one size, with a 6-inch OLED screen and 128GB of storage. However, you can choose between black or green colors.

Nest Wifi mesh router deals

Google’s Nest Wifi system is a Wi-Fi 5 mesh router that’s good for internet speeds up to 500Mbps. It’s easy to set up and can cover up to 4,400 square feet with just two units.

Google Nest Wifi

Google Nest Wifi two-pack

Prices taken at time of publishing.

Google’s Nest Wifi system is a Wi-Fi 5 mesh router with easy setup, reliable connectivity, and fast speeds up to 500Mbps. A two-pack is designed to cover up to 4,400 square feet.

Nest smart display and smart speaker deals

The brand-new Nest Audio is available at a discount if you’re willing to buy two at a time, while the Nest Hub and Nest Hub Max are both aggressively discounted this year. If you need a bigger smart speaker, the Home Max is down to its lowest price ever.

Google Nest Audio (two-pack)

Prices taken at time of publishing.

Google’s smart speaker with better sound quality than the Google Home. Pairing two Google Nest Audios in stereo can provide a better experience while jamming to your favorite tunes.

Google Home Max

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Home Max to największy inteligentny głośnik Google, który może zapewnić dużą głośność i basy. Świetnie nadaje się do wypełniania dźwiękiem dużego pomieszczenia.

Google Nest Hub

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nest Hub to mały, inteligentny wyświetlacz Google z 7-calowym ekranem dotykowym, który automatycznie dostosowuje się do oświetlenia w Twoim pokoju. To świetna cyfrowa ramka na zdjęcia do konta Google Photos, a także głośnik, inteligentny kontroler domowy i mały odtwarzacz wideo.

Google Nest Hub maks

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nest Hub Max ma 10-calowy ekran i zintegrowaną kamerę do rozmów wideo. Jest to największy i najbardziej kompletny inteligentny ekran Asystenta Google.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook