Telefony

Najlepsze oferty Kindle w październiku 2020 r

Jeśli chodzi o znalezienie urządzenia do czytania e-booków, masz do wyboru kilka opcji. Zawsze możesz kupić tablet lub po prostu użyć smartfona, ale te urządzenia są uniwersalne i można ich używać do wielu rzeczy, takich jak surfowanie po Internecie lub przewijanie doomów na Twitterze. Jeśli szukasz czegoś do czystego czytania książek, e-czytniki, choć niszowa technologia, są zaprojektowane do przechowywania wszystkich twoich książek w wirtualnej bibliotece bez żadnych innych funkcji.

Amazon od lat dominuje na rynku dzięki swoim produktom Kindle. Obecnie do wyboru są trzy modele Kindle, z których każdy ma wady i zalety.

Poniżej wymieniliśmy wszystkie aktualnie dostępne do kupienia Kindle. Czasami nie ma umowy na jeden lub, w niektórych przypadkach, na wszystkie produkty. W takim przypadku wspomnieliśmy o najnowszej cenie sprzedaży, abyś wiedział, kiedy jest dobry moment na zakup e-czytnika po obniżonej cenie. Ale przez większość czasu coś się dzieje. Niezależnie od tego, czy szukasz nowego modelu, czy też chcesz kupić pakiet zawierający kilka dodatków, to są teraz najlepsze oferty Kindle.

Kindle (2019).
: Amelia Holowaty Krales / The Verge

Jest to najtańszy e-czytnik Amazona, który zwykle kosztuje 90 USD. Ten podstawowy model Kindle, wydany w 2019 roku, zawiera przednie światło, jest dostępny w jednej konfiguracji pamięci o pojemności 8 GB i jest wyposażony w obsługę reklam lub bez. Pomimo uwzględnienia tej samej rozdzielczości 167ppi, co jego poprzednicy, model ten ma nieco wyższy kontrast niż wcześniejsze modele.

Obecnie istnieje kilka transakcji z tym modelem; Model z mi można kupić w Amazon lub Best Buy za 60 USD, czyli o 30 USD mniej niż normalna cena detaliczna. Jeśli wolisz nie wyświetlać reklam na ekranie blokady Kindle, Amazon obniżył ten model do zaledwie 80 USD. Alternatywnie możesz kupić pakiet Kindle Essentials, który kosztuje 90 USD (jego zwykła cena), ale zawiera drukowaną okładkę i zasilacz.

Kindle (2019)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najtańszy e-czytnik Amazon, który teraz zawiera przednie światło wyświetlacza.

Kindle Kids Edition.
: Chaim Gartenberg / The Verge

Podstawowe modele Kindle i Oasis nie były jedynymi, które otrzymały odświeżenie w 2019 r., Amazon ogłosił również i wydał pakiet Kindle Kids Edition, który zapewnia treści dostosowane do wieku młodszym czytelnikom, którzy preferują książki cyfrowe za 109 USD (20 USD więcej niż Podstawowy Kindle).

Kindle Kids Edition składa się z pięciu elementów: urządzenia, etui, dwuletniej rozszerzonej gwarancji na wymianę (w przypadku uszkodzenia urządzenia) oraz rocznej usługi Amazon FreeTime Unlimited. To ostatnie jest największą zaletą tego urządzenia, ponieważ pozwala rodzicom na udostępnienie cyfrowej biblioteki książek przyjaznych dzieciom, takich jak Percy Jackson lub Hobbit bez dodatkowych kosztów.

W tej chwili Amazon oferuje pakiet Kindle Kids Edition Essentials, który kosztuje 128 USD i zawiera wszystkie wymienione wcześniej rzeczy oraz zasilacz.

Kindle Kids Edition

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Pakiet przyjazny dzieciom, który obejmuje roczne członkostwo w FreeTime Unlimited.

Kindle Paperwhite (czwarta generacja).
: Amelia Holowaty Krales / The Verge

Amazon wypuścił czwartą generację Kindle Paperwhite w 2018 roku. Począwszy od 130 USD, Paperwhite jest dostępny w trzech różnych konfiguracjach: 8 GB Wi-Fi, 32 GB Wi-Fi i drugi model 32 GB, który usuwa reklamy z ekranu blokady.

Paperwhite ma 6-calowy, ostry, podświetlany wyświetlacz, który jest głównym powodem, dla którego warto mieć go nad podstawowym Kindle. Model 2018 dodał kilka przydatnych funkcji, które zwykle można znaleźć we flagowym czytniku Amazon, Oasis, takich jak wodoodporność i obsługa audiobooków Audible.

Amazon stracił 20 USD ze swojego pakietu Kindle Paperwhite Essentials, który zawiera Paperwhite 8 GB lub 32 GB (z mi), a także skórzaną osłonę i zasilacz. Jeśli jesteś fanem Igrzyska Śmierci book, gigant e-commerce ma cztery pakiety, które obejmują Paperwhite (z mi) i ekskluzywne okładki zaprojektowane przez autora serii, a także zasilacz za 160 USD, jeśli kupisz 8 GB lub 190 USD, jeśli kupisz 32 GB.

Kindle Paperwhite

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Czwarta generacja e-czytnika Paperwhite, który jest wodoodporny i zawiera lepszy wyświetlacz oraz dłuższą żywotność baterii. Możesz teraz pobrać pakiet Paperwhite za 20 USD w Amazon, który obejmuje Paperwhite, a także pokrywę i zasilacz.

Kindle Oasis.
: Amelia Holowaty Krales / The Verge

Kindle Oasis to najdroższy zestaw, zaczynający się od 250 USD. Urządzenie jest dostępne w dwóch konfiguracjach pamięci: 8 GB lub 32 GB i podobnie jak inne modele, możesz uzyskać produkt z mi lub bez.

Model Kindle Oasis 2019 wygląda bardzo podobnie do swojego poprzedniego modelu. Nadal zachowuje wodoodporny, siedmiocalowy wyświetlacz E Ink o rozdzielczości 300 ppi i obsługuje audiobooki Audible przez połączenie Bluetooth. Jednak największą zmianą w Kindle Oasis 2019 jest to, że może dostosować temperaturę barwową do żółtego wyświetlacza, ułatwiając czytanie w nocy.

W przeszłości widzieliśmy, jak Kindle Oasis spadł do zaledwie 200 USD, jeśli dostaniesz model 32 GB, co jest najniższym poziomem, jaki kiedykolwiek był w tej konfiguracji. Chociaż nie ma ofert tylko na samą Oasis, Amazon oferuje obecnie pakiet Essentials za 30 USD od normalnej ceny. Możesz dostać 8 GB lub 32 GB, a także będzie zawierał skórzany pokrowiec, zasilacz oraz trzy miesiące Kindle Unlimited.

Zestaw Kindle Oasis Essentials

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowy e-czytnik Amazona, który teraz zawiera cieplejszy wyświetlacz, ułatwiający czytanie w nocy. Amazon oferuje obecnie pakiet Oasis Essentials, który obejmuje skórzane etui, zasilacz oraz trzy miesiące Kindle Unlimited.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook