Telefony

Najlepsze oferty na iPada w czerwcu 2020 r

Oferty na iPada są bardziej powszechne, niż mogłoby się wydawać. Niezależnie od tego, czy szukasz iPada w najtańszej cenie, iPada Pro z najwyższej półki, czy czegoś pośredniego, takiego jak iPad Air lub iPad mini, zwykle gdzieś dzieje się jakaś obniżka cen. Oczywiście trudno jest dokładnie wiedzieć, gdzie można znaleźć te oferty, chyba że rozglądasz się po wszystkich głównych sprzedawcach. Ale właśnie to robimy każdego dnia, kiedy szukamy okazji, więc pozwól nam Ci pomóc.

Poniżej wymieniliśmy wszystkie obecne iPady dostępne w sprzedaży. Czasami po prostu się nie dzieje. W takim przypadku wspomnieliśmy, za jaką ostatnią cenę sprzedaży była ostatnia, abyś wiedział, kiedy się zdecydować. Ale przez większość czasu ma miejsce jakaś umowa, czy to na nowy, czy odnowiony model. Kiedy pojawi się umowa, o której naszym zdaniem warto ci powiedzieć, okaże się, że jest ona wspomniana w każdym kontekście, o którym chcesz usłyszeć.

Jeśli potrzebujesz pomocy w ustaleniu, który iPad jest dla Ciebie najlepszy, przygotowaliśmy dla Ciebie post porównawczy zawierający wszystkie najnowsze modele tutaj.

: Vjeran Pavic / The Verge

Jest to najtańszy iPad firmy Apple, który zwykle kosztuje 330 USD za tablet z 32 GB pamięci lub 430 USD za model 128 GB. Każdy z nich ma 10,2-calowy wyświetlacz i jest wyposażony w procesor A10, czytnik linii papilarnych Touch ID oraz złącze Smart Connector do podłączenia klawiatury Smart Keyboard. Często zdarza się, że ten model kosztuje do 80 lub 100 USD mniej niż zwykle, w zależności od potrzebnej ilości pamięci. Modele obsługujące łączność LTE nie widzą tak często rabatów.

Obecnie nie ma żadnych znaczących ofert dla tego modelu, ale bądź na bieżąco, ponieważ wyżej wymienione rabaty zwykle pojawiają się co miesiąc.

Apple wypuściło nowego iPada mini na początku 2019 roku, oferując ten sam 7,9-calowy wyświetlacz i wygląd z poprzednich wersji, z odświeżonymi wewnętrznymi specyfikacjami. Ma procesor A12 Bionic, który można znaleźć w iPhonie XS, więc jest znacznie mocniejszy niż ten używany w podstawowym iPadzie. Apple produkuje modele iPada mini o pojemności 64 GB i 256 GB z obsługą Wi-Fi, wycenione odpowiednio na 400 USD i 500 USD. Jeśli chcesz mieć łączność LTE, cena początkowa to 530 USD.

Sprzedaż tego modelu jest trochę rzadsza, ale obecnie widzimy kilka ofert, które obniżają ostateczny koszt wersji 64 GB lub 256 GB o około 50 USD.

Najnowszy iPad Air to w zasadzie podrasowana wersja iPada 2019, z nieco większym wyświetlaczem (10,5 w porównaniu z 10,2 cala), który jest lepszy z kilku powodów: jest laminowany, dzięki czemu wszystko wygląda bardziej żywe i wyraźne oraz ma True Tone , Technologia firmy Apple, która dostosowuje temperaturę barwową ekranu do warunków oświetleniowych. Podobnie jak iPad mini, ma procesor A12 Bionic i jest dostępny w konfiguracjach pamięci 64 GB lub 256 GB. Ten model zaczyna się od 500 USD i dochodzi do 600 USD w przypadku modeli Wi-Fi, a wersja obsługująca łączność LTE zaczyna się od 630 USD.

Widzieliśmy, że cena modelu iPada Air z 64 GB / Wi-Fi spadła w przeszłości o 100 USD, do 400 USD, chociaż obecne oferty są tylko o 30 USD. Z drugiej strony można uzyskać dobrą ofertę na model 256 GB, który w Best Buy kosztuje 100 USD.

Iteracja iPada Pro firmy Apple w 2020 roku wygląda bardzo podobnie do tej, która pojawiła się w 2018 roku, z wyjątkiem układu tylnych kamer z dwoma obiektywami. W przeciwieństwie do tańszych modeli, ten rezygnuje z gniazda słuchawkowego i używa portu USB-C zamiast Lightning. Wykorzystuje również Face ID do odblokowywania zamiast polegać na czytniku linii papilarnych Touch ID. IPad Pro ma najpotężniejsze elementy wewnętrzne z całej gamy iPadów firmy Apple, a to przejawia się w cenie.

Model 11-calowy ze 128 GB pamięci zaczyna się od 800 USD, a zwiększenie rozmiaru ekranu do 12,9 cala podnosi cenę do 1000 USD. Każdy rozmiar obsługuje do 1 TB pamięci masowej, a podwyższenie tego poziomu kosztuje 1299 USD za model 11-calowy i 1499 USD za model 12,9-calowy.

Nie spodziewaj się dużych spadków cen tego modelu, chociaż modele podstawowe o przekątnej 11 cali i 12,9 cala ze 128 GB pamięci są teraz o 50 USD taniej.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook