Nowości

Najlepsze oferty na prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne marzec 2021 r

Jeśli chodzi o prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne, do wyboru jest mnóstwo marek i produktów. Niezależnie od tego, czy podoba Ci się niekonwencjonalny projekt Samsung Galaxy Buds Live, czy wolisz kompaktowy Elite 75t Jabra, mamy parę bezprzewodowych wkładek dousznych dla prawie każdego. Na szczęście wiele najlepszych bezprzewodowych słuchawek dousznych regularnie trafia do sprzedaży.

Niezależnie od tego, którą markę preferujesz, zebraliśmy teraz jedne z najlepszych ofert na bezprzewodowe słuchawki douszne. Oczywiście, jeśli chcesz przeprowadzić więcej badań przed podjęciem decyzji o zakupie, zachęcam do przeczytania przewodnika kupującego najlepsze bezprzewodowe słuchawki douszne, który pomoże Ci określić, która para słuchawek jest dla Ciebie najlepsza.

AirPods Pro, najlepsze bezprzewodowe słuchawki douszne dla osób korzystających z produktów Apple, na zdjęciu obok iPhone'a 11 Pro Max i MacBooka Pro.

Apple AirPods Pro.
: Chris Welch / The Verge

OKAZJE APPLE AIRPODS

Jeśli posiadasz iPhone’a lub ogólnie wiele produktów Apple, AirPods Pro są prawdopodobnie najlepszymi prawdziwymi bezprzewodowymi słuchawkami dousznymi na rynku. W przeciwieństwie do podstawowych AirPods, wariant Pro ma lepszą jakość dźwięku i ma funkcję redukcji szumów.

Flagowe bezprzewodowe słuchawki douszne Pro firmy Apple często trafiają do sprzedaży i często widzimy, że spadają nawet o 200 USD. Ale najlepsza obecnie oferta na zupełnie nową parę to 190 USD w Woot. Możesz je również zdobyć w tej cenie w Best Buy, ale będą one odnowione z certyfikatem Geek Squad, a nie zupełnie nowe.

Ponadto AirPods Pro są obecnie 200 USD nowe w Amazon, Best Buy, Target i Walmart. Możesz je również zdobyć za 220 $ w B&H Photo.

Apple AirPods Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowe słuchawki douszne Apple z lepszą jakością dźwięku, redukcją szumów i dźwiękiem przestrzennym.

Alternatywnie możesz kupić parę słuchawek AirPod drugiej generacji. Model podstawowy zawiera przewodową skrzynkę ładującą. Zwykle w sprzedaży detalicznej za 160 USD można je dostać za 120 USD w Amazon i Walmart lub za 125 USD w Target.

Apple AirPods

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Druga generacja prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych Apple i najtańszy model z linii AirPods.

Za kilka dolarów więcej można dostać nową parę słuchawek AirPods z etui do ładowania bezprzewodowego. W ich zwykłej cenie 200 USD nie mają tak dobrej wartości, ale rzadko zdarza się, że płacisz zwykłą cenę. W tej chwili w Amazon, Target i Walmart kosztują 150 USD.

Samsung Galaxy Buds Live.
: Chris Welch / The Verge

SAMSUNG GALAXY BUDS OFERTY

Samsung ma do wyboru kilka różnych bezprzewodowych słuchawek dousznych, w tym najnowsze flagowe bezprzewodowe słuchawki douszne Galaxy Buds Pro. Te wkładki douszne obejmują aktywną redukcję szumów i najlepszą jak dotąd jakość dźwięku dla słuchawek Samsung.

Obecnie nie ma dostępnych ofert na Galaxy Buds Pro, ale możesz kupić parę za zwykłą cenę detaliczną 200 USD w kilku sklepach, w tym Samsung, Amazon, Best Buy i B&H Photo.

Galaxy Buds Plus były naszym najlepszym wyborem w zeszłym roku jako najlepsze bezprzewodowe słuchawki douszne. Następca Galaxy Buds, model Plus wydłuża żywotność baterii nawet o 11 godzin i, w przeciwieństwie do AirPods, występuje w różnych opcjach kolorystycznych.

W tej chwili możesz dostać parę za 110 USD na bezpośredniej stronie Samsunga, oprócz Amazon i Best Buy.

Samsung Galaxy Buds Plus

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Galaxy Buds Plus to następca Galaxy Buds. Największą zmianą w stosunku do tego modelu jest to, że żywotność baterii jest prawie podwojona w porównaniu z Galaxy Buds.

Galaxy Buds Live to jedne z bardziej niekonwencjonalnych bezprzewodowych wkładek dousznych dostępnych obecnie na rynku – ale nie daj się zwieść ich konstrukcji w kształcie fasoli. To dobra opcja, jeśli potrzebujesz słuchawek dousznych, które zapewniają mocny dźwięk i mają długą żywotność baterii.

W tej chwili te pąki w kształcie fasoli kosztują 140 USD (30 USD zniżki) w Amazon, Best Buy i Samsung.

Samsung Galaxy Buds Live

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Niekonwencjonalne bezprzewodowe słuchawki douszne Samsunga mają kształt fasoli, ale zapewniają potężny dźwięk i mają długą żywotność baterii.

Pokonuje Powerbeats Pro.
: Vlad Savov / The Verge

INNE PRAWDZIWE OFERTY BEZPRZEWODOWEJ SŁUCHAWKI

W porównaniu z konkurencją bezprzewodowe słuchawki douszne Jabra mają rzadką funkcję, która jeszcze nie stała się standardem na rynku prawdziwie bezprzewodowych wkładek dousznych: możliwość jednoczesnego łączenia się z dwoma urządzeniami. Idealnie jest to świetne rozwiązanie dla użytkowników, którzy często przełączają się między dwoma urządzeniami (np. Telefonem i laptopem).

W zeszłym roku Jabra wypuściła bezprzewodowe wkładki douszne Elite 85t, które są modelem z najwyższej półki w ofercie Jabra. Mają bardziej zaawansowaną redukcję szumów niż 75t. Chociaż obecnie nie są dostępne żadne oferty, możesz kupić Jabra Elite 85t za normalną cenę 230 USD w Jabra, Amazon i Best Buy.

Jeśli cena 230 USD onieśmiela, ale chcesz mieć parę słuchawek Jabra, Elite 75t są również dobrą opcją, a ich ceny są regularnie obniżane. Jabra 75t to nasz wybór najlepszych prawdziwie bezprzewodowych wkładek dousznych, które są idealne dla wielozadaniowości w Twoim życiu. Są solidną alternatywą, jeśli nie chcesz kupować AirPods.

Możesz kupić parę w tytanowej czerni za jedyne 130 USD zarówno w Amazon, jak i Best Buy.

Jabra Elite 75t (tytanowa czerń)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Następca bezprzewodowych wkładek dousznych 65t, mają nowy wygląd, lepszą żywotność baterii i zauważalnie lepszą jakość dźwięku.

Jeśli szukasz niezawodnej pary bezprzewodowych słuchawek dousznych do ćwiczeń, nie możesz się pomylić z Beats Powerbeats Pro. Te wkładki douszne mają zaczep na ucho, który utrzymuje je na miejscu podczas intensywnych ćwiczeń. Są również odporne na pot i wodę w klasie IPX4, więc nie musisz się martwić, że pot je zrujnuje, jeśli Twój trening stanie się intensywny.

Dostępnych jest kilka różnych rabatów na Powerbeats Pro. Najniższą, jaką obecnie widzimy, jest Best Buy za 160 USD w kolorze czerwonym lub żółtym. Następną najlepszą ofertą jest Newegg, który ma parę w kolorze czarnym za 180 $.

Amazon ma w sprzedaży wybrane kolory (czarny, różowy, kość słoniowa i granat) za 200 USD. Ponadto Apple (firma macierzysta Beats) ma 50 USD zniżki na wszystkie kolory, obniżając cenę do 200 USD.

Pokonuje Powerbeats Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Bezprzewodowe słuchawki Beats Powerbeats Pro zapewniają do dziewięciu godzin ciągłej pracy na baterii, przy czym etui zapewnia 24 godziny. Są odporne na pot i wodę w klasie IPX4, a także wyposażone w układ Apple H1 ułatwiający parowanie oraz polecenia głosowe „Hej Siri” bez użycia rąk.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook