Telefony

Najlepsze oferty przedpremierowe na weekend z okazji Dnia Ojca

W przyszłym tygodniu rozpocznie się Prime Day 2021. Będziemy tu wcześnie w poniedziałek i będziemy kontynuować wyszukiwanie ofert do wtorkowej nocy, oferując najlepsze oferty na technologię, która Ci się spodoba. Jednak wcześniej, w niedzielę, jest Dzień Ojca. Jeśli już w życiu dostałeś prezent dla taty, miejmy nadzieję, że będziecie mogli w jakiś sposób wspólnie świętować. Ale jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, nigdy nie jest za późno, aby przejrzeć nasz starannie dobrany przewodnik po prezentach.


Uzyskaj 150 USD zniżki na Magic Keyboard firmy Apple do 12,9-calowego iPada Pro

Best Buy oferuje rzadką zniżkę na klawiaturę Magic Keyboard do 12,9-calowego iPada Pro (który pasuje nawet do najnowszej wersji wyposażonej w M1). Normalnie 349 USD, to 199 USD za całą sobotę. Zwykle tylko 11-calowy model otrzymuje duży rabat. Ta klawiatura ma ładowanie przelotowe USB-C, jest wytrzymała i ma doskonały gładzik i klawiaturę. Pamiętaj jednak, że po podłączeniu do iPada Pro zwiększy to wagę i grubość.

Magiczna klawiatura Apple

Ta wersja klawiatury Magic Keyboard firmy Apple pasuje do iPada Pro (12,9 cala) ładowanego przez USB-C. Zapewnia zestaw podświetlanych klawiszy i gładzik, dzięki czemu możesz być bardziej produktywny, a może jeździć z większą wydajnością.


: Philips

Niezależnie od tego, czy na Dzień Ojca, czy dla siebie, Philips Hue oferuje solidne oferty na dwa pakiety inteligentnego oświetlenia. Pierwsza to trzypak standardowych żarówek E26 w kolorze białym i kolorowym za 100 USD (zwykle 135 USD). Jeśli chcesz zmienić kolor w swojej łazience na niebieski, a w salonie na zielony, to te żarówki są dla Ciebie. Są też wyposażone w technologię Bluetooth, więc nie potrzebujesz akcesorium do mostka Hue, aby z nich korzystać, co jest atrakcyjne. Chociaż, jeśli chcesz uzyskać bardziej natychmiastową i bezproblemową funkcjonalność, możesz w końcu uzyskać ten mostek Hue — a te żarówki będą działać dobrze, gdy to zrobisz.

Druga oferta Philips Hue jest nieco bardziej niszowa, ale nadal dobra. Jeśli kupisz 80-calowy model Philips Hue Ligthstrip Plus V4 za 80 USD (znajdujący się na dole tej strony), firma wrzuci 40-calowe rozszerzenie bez dodatkowych kosztów. Te dwa przedmioty normalnie kosztowałyby 105 USD.


Jeśli nie widziałeś tego jeszcze w naszych ofertach, Best Buy oferuje najlepsze ceny na iPada Pro poprzedniej generacji do niedzieli 20 czerwca. Jeśli masz bezpłatne konto My Best Buy, możesz uzyskać 150 USD zniżki na większość konfiguracji 11-calowych i 12,9-calowych, niezależnie od tego, czy chcesz mieć iPada z połączeniem Wi-Fi lub LTE. Podstawowy 11-calowy model z 128 GB pamięci kosztuje 600 USD – tyle samo, co iPad Air z o połowę mniejszą ilością pamięci. 11-calowy model 256 GB to tylko 100 USD więcej za 700 USD. Jeśli chcesz 12,9-calowego iPada Pro, model podstawowy 128 GB kosztuje 850 USD.

iPad Pro (2020, 12,9 cala, tylko Wi-Fi)

Ten 12,9-calowy tablet Apple z 2020 roku jest wyposażony w wyświetlacz o częstotliwości odświeżania 120 Hz, renderowanie 4K w aplikacjach do edycji wideo i ulepszoną wydajność AR. Nie ma procesora M1.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook