GryNowości

Najlepsze oferty techniczne tego tygodnia: Final Fantasy VII Remake, Beats Solo Pro i nie tylko

Zestaw ofert z tego tygodnia obejmuje całą gamę gadżetów i gier. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem muzyki, który chce wyposażyć swój repertuar techniczny w nowe słuchawki lub duży, mocny głośnik Bluetooth, czy też jesteś graczem, ta podsumowanie jest dla Ciebie. Nadal nie ma żadnych ofert na trudne do znalezienia karty graficzne, ale dobrą wiadomością jest to, że przynajmniej potężne procesory Zen 3 AMD są teraz dostępne (ale może nie na długo).

Jeśli nie możesz znaleźć tego, czego szukasz w dzisiejszym podsumowaniu, miej oko na nasze Skraj Zakres ofert przez cały tydzień i Śledź nas na Twitterze dla aktualnych alertów o ofertach.


Skorzystaj z najlepszej w historii ceny słuchawek nausznych Beats Solo Pro

Słuchawki z redukcją szumów Beats Solo Pro są nadal dostępne za 150 USD za pośrednictwem Woot. Możesz uzyskać ciemnoniebieskie lub jasnoniebieskie kolory. Ponieważ są nowe, roczna gwarancja producenta jest udzielana bezpośrednio przez Apple.

Beats Solo Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nasz najlepszy wybór najlepszych słuchawek nausznych z redukcją szumów. Beats Solo Pro są idealne, jeśli podczas ćwiczeń potrzebujesz wytrzymałej pary słuchawek.


Ultimate Ears Hyperboom generuje hałas i kosztuje 59 USD

Ultimate Ears robi dobre głośniki Bluetooth. Najnowszy model jest jak dotąd największy: Hyperboom. Jest wodoodporny i przenośny dzięki wbudowanemu paskowi. Możesz do niego podłączyć maksymalnie dwa urządzenia Bluetooth, a jego cyfrowy port optyczny oznacza, że ​​może służyć jako zestaw kina domowego w mgnieniu oka. To drogi głośnik, ale to wszechstronne urządzenie.

Ultimate Ears Hyperboom

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Największym przenośnym głośnikiem Ultimate Ears jest Hyperboom. Posiada ochronę IPX4 oraz dużą liczbę portów i opcji łączności. Ma długą żywotność baterii, a jakość dźwięku jest fantastyczna.


Final Fantasy VII Remake na PS4 / PS5 jest o połowę niższa od zwykłej ceny

Sony ogłosiło to w piątek Final Fantasy VII Remake będzie dostępna do bezpłatnego pobrania dla członków PS Plus w czerwcu. Wydaje się to idealną wiadomością, biorąc pod uwagę, że Square Enix właśnie ujawnił, że wersja PS4 może zostać zaktualizowana do wersji PS5 bez dodatkowych kosztów później w czerwcu 2021 r. Ale jest pewien haczyk: ta bezpłatna wersja nie może otrzymać bezpłatnej aktualizacji. Tylko kupując grę na dysku lub za pośrednictwem cyfrowego sklepu PS Store, możesz zdobyć uaktualnienie po przejściu na PS5. (Mylące, nie?) W takim razie ta oferta 30 USD za wersję na dysku to dobra cena.

Final Fantasy VII Remake

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nowoczesna wersja klasycznego PlayStation z 1997 roku. Ta gra jest pierwszą z nieznanej jeszcze liczby epizodycznych części opowiadających historię Final Fantasy VII.


Wysokiej klasy procesor Zen 3 firmy AMD jest ponownie dostępny

Jeśli wahałeś się i przegapiłeś każdą okazję, aby zdobyć nowe komponenty do komputera, w tym procesor, sprawdź to. Kilku sprzedawców detalicznych ma najnowszy ośmiordzeniowy procesor AMD Ryzen 7 5800X. Opiera się na architekturze Zen 3 i jest tak samo nowej generacji, jak obecnie dostępne są procesory.

AMD Ryzen 7 5800X

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Jeden z nowych procesorów do komputerów stacjonarnych AMD, wyposażony w architekturę Zen 3 firmy. Zawiera osiem rdzeni, 16 wątków i maksymalną prędkość doładowania 4,7 GHz.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook