GryRTV

Najlepsze oferty techniczne w tym tygodniu obejmują AirPods Pro, Echo Show 10 i monitor do gier

Niektóre tygodnie nie są tak dobre, jeśli chodzi o transakcje techniczne. Na szczęście to nie był jeden z tych tygodni. Każdego dnia nasze podsumowania ofert były pełne świeżych rabatów, takich jak najlepsza w historii cena nowego inteligentnego wyświetlacza Amazon Echo Show 10, który może obracać się, aby śledzić ruchy w pokoju, lub 100 USD za 27-calowy monitor do gier 1440p od LG. Poniżej znajduje się kilka innych ofert do przejrzenia i wszystkie są dobre, więc nie będę marnował więcej twojego czasu. Ale jeśli szukasz prezentu na Dzień Matki, nasz przewodnik po prezentach (który jest cudowny, że tak powiem) jest pełen pomysłów.


AirPods Pro firmy Apple kosztują 197 USD

Bezprzewodowe słuchawki douszne Apple z najwyższej półki, AirPods Pro, kosztują do 197 USD w Amazon i Walmart, ponad 50 USD mniej niż sugerowana cena detaliczna i około 20 USD mniej niż typowe ceny. Oczekuje się, że Apple wkrótce odświeży swoje non-Pro AirPods, ale jeśli szukasz redukcji szumów, będziesz chciał wybrać model Pro.

Apple AirPods Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowe słuchawki douszne Apple poprawiają się w porównaniu ze zwykłymi AirPodami dzięki lepszej jakości dźwięku, doskonałej aktywnej redukcji szumów i wciągającemu dźwiękowi przestrzennemu.


27-calowy monitor do gier LG 1440p to świetna cena za 297 USD

Zwykle około 400 USD, 27-calowy monitor LG UltraGear do gier o rozdzielczości 1440p, kompatybilność z G-Sync i częstotliwość odświeżania 144 Hz to nieco ponad 100 USD za zwykłą cenę w Amazon i B&H Photo. Jeśli masz komputer do gier lub konsolę i chcesz przejść do QHD, ten monitor powinien być dla Ciebie odpowiedni – i kosztuje znacznie mniej niż zwykle.

27-calowy monitor do gier LG UltraGear QHD

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

27-calowy monitor do gier LG UltraGear to fantastyczna wartość. Ten konkretny model jest wyposażony w panel QHD IPS z HDMI i DisplayPort, aby umożliwić podłączenie komputera i konsoli do gier. Zachwala również częstotliwość odświeżania 144 Hz, czas reakcji 1 ms i zgodność z G-Sync.


Najnowszy inteligentny wyświetlacz Amazon Echo Show 10 kosztuje 50 USD

Możesz uzyskać najlepszą w historii cenę na nowym Echo Show 10 firmy Amazon. To, co wyróżnia ten model w porównaniu z poprzednimi generacjami, to zmotoryzowana podstawa, która umożliwia obracanie ekranu i śledzenie ruchów, aby pozostać na widoku. Jeśli kupisz ją przez Amazon, przy zakupie możesz otrzymać bezpłatną inteligentną żarówkę Ring.

Amazon Echo Show 10 (najnowsza generacja)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nowy obrotowy Echo Show 10 firmy Amazon ma silnik w cylindrycznej podstawie, który umożliwia obracanie się 10,1-calowego wyświetlacza, aby Cię znaleźć, dzięki czemu zawsze będziesz mieć ekran w zasięgu wzroku. Ta oferta w Amazon obejmuje bezpłatną inteligentną żarówkę Ring.


Sprawdź przewodnik po prezentach na Dzień Matki The Verge!

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook